logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis

N 26.8.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn

Me kõik teame, et oma selja jaoks on kasulik iga päev võimelda. Seda saab teha kodus, aga kuidas täpselt? Millised on kasulikud harjutused ja millistega ma võin endale pigem viga teha? Paljud on sellele mõelnud ja ei tea vastust.

Seminaril räägime sellest, mida igaüks oma seljast peaks teadma ja kuidas toimivad kõht ja selg kui üks tervik. Teeme programmi, mille abil endale 20 minutit päevas pühendades saad olla täiesti vaba seljavaludest. Räägime ka vitamiinidest ja mineraalainetest, millega saad selja tervisele kaasa aidata.

Koolituse tulemusena:

  • tead selja tugevdamise tähtsamaid nippe,
  • oskad selja tugevdamise harjutusi kodus õigesti sooritada.

Seminari viib läbi hinnatud selja- ja joogateraapia treener ja terapeut Anne Tipner-Torn. Ta on treeneritööga tegelenud üle 20 aasta. Selle aja jooksul kogetud vigastused on viinud Anne Pilatese ja Aleksanderi tehnikate, Hiina meditsiini ja joogateraapia õpingute juurde. Ta tegeleb inimeste abistamisega igapäevaselt nii oma stuudios kui spordiklubides ning teeb pidevalt koolitusi. Anne on kogemusnõustajaks muu hulgas füüsiliste puuete ja seljavaevuste alal, nimetades end õigusega igapäevaseks praktikuks ja terapeudiks. Vaata ka http://seljateraapiad.wixsite.com/seljajaam.

 

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekandena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Kinkimiseks on võimalik soetada antud loengu pääsmeid ka kinkekaardina. Selleks soeta pääse Piletilevist, anna endast teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee ja meie saadame vastu kaunilt kujundatud kinkekaardi.

 

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis N 26.8.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 40.90
Hinnainfo
Pilet 40 €
 
Kestus 3 h
Palume kanda maski!
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534