Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Avameelselt sinu kehast

N 11.2.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn

AVAMEELSELT SINU KEHAST

Kutsume inimesi osa saama Tervisemuuseumi ja Kadaka Konverentside ühisest loenguõhtust “Avameelselt sinu kehast”. Meie missioon on avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu, et oleksid tervem ja õnnelikum. Osalejad saavad loengu jooksul lihvida oma teadmiseid inimese anatoomia ja füsioloogia osas ning tutvuda huvitavate faktidega keha kohta.

Tervisemuuseumi üritused on alati erilised tänu muuseumi esemekogust pärit palsameeritud päris elunditele ehk plastinaatidele. Nende abil on võimalik saada täiuslik pilt inimese sisemusest, uurida lähedalt päris organeid. Läbi esemete ja nende taga peituvate lugude saame vastuseid küsimustele miks on ohtlik kõrge vererõhk, mille pärast peab sööma kiudaineid ja milline on kõige tugevam lihas. Mida rohkem on ausat informatsiooni keha ja selle toimimise kohta, seda lihtsam on teha elus tervislikke valikuid ja olla õnnelik!"

Loengu viib läbi JEGOR JERMAKOV, kes on Tervisemuuseumis külastusjuhi rollis olnud taasavamise algusest, peagi viis aastat. Igapäevaselt töötab ta laste ja noortega, viies läbi muuseumitunde, töötube ja tuure. Lisaks veab Jegor huviringi abiturentidele “Anatoomia express”, mis toetab noori meditsiini erialadele sisseastumistel, samuti “Teadustrenni” teadushuvilistele noortele. Kahtlemata on tegemist muuseumi ühe säravaima külastusjuhiga, kelle juurde õpetajad alati tunde soovivad broneerida. Nii kolleegid kui igas vanuses külastajad hindavad tema laia silmaringi ja suurepäraseid teadmisi inimese anatoomia ning füsioloogia vallas. Vabal ajal on Jegor aktiivne mälumängija ja lahutab inimeste meelt tuleshowdega.


Koolitus kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".

Koolitussari „TERVISE TEERAJAD“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

Lähenevad koolitused:

- 29.10 Holger Oidjärv - Elu kooskõlas looduse seadustega

- 5.11 Mirjam Hakkaja - Ajurveeda psühholoogia. Meele roll immuunsuse tugevdamisel.

- 14.11 Tiit Trofimov - Kehamälu, inimese olulisim mälu

- 3.12 Irje Karjus - Isiksuspõhine taimeravi ehk taimede sõnumid

- 10.12 Rita Rätsepp - Emotsioonide mõju meie tervisele.

- 04.02 Heiki Tomson - Teadlik hingamine kui vaimse tervise nurgakivi

- 11.02.21 Eesti Tervishoiu Muuseum - Avameelselt sinu kehast.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Avameelselt sinu kehast N 11.2.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 16.80
Hinnainfo
Pilet 15€
Pileti nominaalhinnale lisandub agenditasu väärtuses 0,90€
 
Kestus 1h 30min
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet IRJE KARJUS - Isiksuspõhine taimeravi ehk taimede sõnumid IRJE KARJUS - Isiksuspõhine taimeravi ehk taimede sõnumid Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 27.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet RITA RÄTSEPP - Emotsioonide mõju meie tervisele (19.11 asendus) RITA RÄTSEPP - Emotsioonide mõju meie tervisele (19.11 asendus) Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.00
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet HEIKI TOMSON - Teadlik hingamine kui vaimse tervise nurgakivi HEIKI TOMSON - Teadlik hingamine kui vaimse tervise nurgakivi Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 27.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!