logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HOLGER OIDJÄRV - Jooga ja refleksoloogia alustalad

N 25.2.2021 18:00 - L 27.2.2021 16:30
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
25.90 - 40.90

Üks tuntud mõistujutt räägib kolmest tervendajast: esimene oskas ravida kõiki haigusi, teine oskas diagnoosida kõiki haiguseid, aga kolmas oskas elada nii, et ei haigestunud kunagi. Kahel päeval toimuvatel loengutel "Jooga ja refleksoloogia" võtab tuntud ja tunnustatud Holger Oidjärv jutuks nii jooga kui ka refleksoloogia, sidudes loengud tervikuks praktiliste harjutustega. Osaleda saab loengu kaupa omal soovil, kuid suuremat kasu toob mõlemast osavõtt!

25. veebruar 2021
Esimene loeng kannab pealkirja “Jooga alustalad ja praktilisus”. Loengus avatakse nii jooga ajaloolist tausta kui ka selle eesmärki ja eetikat ning alajaotusi nagu hatha-jooga, karmajooga, radžajooga, bhaktijooga, mantrajooga, Siddhami jooga ja paarisjooga.

Praktlises loengus saad teada:

  • Milline on jooga sisemise arengu tee, selle taotlus ja põhiväärtused?
  • Mis on Patanšali kaheksaastmeline tee/puu?
  • Millised on meie energiakeskused (seitse tšakrat, seitse südant)?
  • Kuidas on seotud söögisedel ja jooga teraapia?
  • Mis on häälik, mantra ja omkara?


Lisaks võetakse teemaks ja proovitakse järele vahelduva hingamise (anuloma viluma) praktikat ja selle võimalust koroonast läbitulemiseks ning ka päikese ja kuu tervitust/tsüklit.

27. veebruar 2021
Teise loengu pealkirjaks on “Refleksoloogia praktilisus omas elemendis”, kus mõtestatakse lahti ja selgitatakse refleksoloogiat.

Loengust saab osaleja teada:

  • Millised on elundite projektsioonid taldadel ja peopesadel?
  • Mis on spiinapunktid ning mis on nende abi füüsilisel tasandil ja psüühikale?
  • Milline on kuldkala tehnika?
  • Mis on eeterkanal, algelemendid ja eeterkanali avamise praktika?


Ka tuleb juttu olemisest, elulillest ja andeksandmisest. Praktilise poole pealt pööratakse tähelepanu 5+5 tiibetlasele ehk igavese nooruse harjutustele ning äratuseks mõeldud Tiibeti võimlemisele.

Koolitaja Holger Oidjärv on Eesti üks tuntumaid joogaõpetajaid ning tunnustatud geobioloog ja refleksoloog. Tema tutvus joogaga ulatub juba 1960. aasta Moskvasse ning intensiivistus kuuekümnendate lõpus Gunnar Aarma käe all. Järgnes seitsmeaastane õpe Soomes ja elukestev täiendamine, sh süvendatult refleksoloogias ja geobioloogias, mis on teda muuhulgas viinud kaks korda Indiasse ja korra Nepaali. Jooga õpetamisega on Holger tegelenud aastakümneid ning andnud välja mitmeid publikatsioone ja videomaterjale.

Loengud kuuluvad Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekandena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Pääsmeid on võimalik soetada ka kinkepiletina. Loe lähemalt SIIT.

 

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
HOLGER OIDJÄRV - Jooga ja refleksoloogia alustalad N 25.2.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 25.90 - 40.90
Hinnainfo
Koolitusel on võimalik osaleda nii ainult ühel kui ka mõlemal päeval
 
1 päeva koolituse pilet 25 
2 päeva koolituse pilet 40 €
 
Kestus kummalgi koolituspäeval 2h ja 30 min
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Siret Saarsalu - Kuidas muuta harjumusi? Siret Saarsalu - Kuidas muuta harjumusi? Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ÜLLI KUKUMÄGI - Mõtte jõud - emotsioonid, reaktsioonid ja enesehinnang ÜLLI KUKUMÄGI - Mõtte jõud - emotsioonid, reaktsioonid ja enesehinnang - Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 69.90 - 99.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Dr Adik Levin - Toitumise seitse kuldreeglit UusUusDr Adik Levin - Toitumise seitse kuldreeglit Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!