logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes

N 29.4.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn

Kõik soovivad õnnelikke ja harmoonilisi suhteid. Kas me aga teame, mis on need tegurid, mis mõjutavad meie suhet just kõige enam?

Tihti on paarisuhte mõjutavateks teguriteks meile teadvustamata ja nähtamatud põhjused: eelnevad lõpetamata suhted, meie ja partneri päritolu, perekond, suguvõsa varjatud dünaamikad ja palju muud. Me kõik tuleme suhetesse oma pagasiga, millest osa on teadvustatud, osa aga varjatud kujul. Just neid nähtamatuid mõjutajaid on võimalik nähtavaks teha süsteemse konstellatsiooni abil.

Konstellatsioon on meetod, mis aitab inimestel saada uuesti ühendust armastusega. Konstellatsioonis tulevad ilmsiks varem varjul olnud ja teadvustamata suhete dünaamikad, mis seeläbi võimaldavad emotsioonide, tunnete ja käitumise muutmist. Teadvustamise ja muutuste tulemusena saab armastus suhetes taas voolata.

Selles loengus räägime, mis on õnnelike paarisuhete eeldusteks ning mis mõjutavad neid enim, toetudes konstellatsioonimeetodile.

Nii saad loengus teada mis mõjutavad paarissuhet kõige rohkem ning millist rolli omavad selles suhted lastega, energia ja hierarhia, millest sõltub suhete edu ja õnnestumine ajas ja miks on oluline olla partnerluses omal kohal.

Kadri Riisik on armastatud konstellöör, kes on lõpetanud Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi perekonstellatsioonide eriala. Kadri teeb populaarseid töötubasid, individuaalseid vastuvõtte ja koolitusi, kirjastab konstellatsiooniteemalisi raamatuid ning organiseerib maailma tipptasemel konstellööride töötubasid, seminare ja täiendõpet Eestis. Tema tegemistega saab tutvuda www.empaat.ee.

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                
Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekannetena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Pääsmeid on võimalik soetada ka kinkepiletina. Loe lähemalt SIIT.

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes N 29.4.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 25.90
Hinnainfo
Pilet 25 €
 
Kestus 2 h
Palume kanda maski!
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA) Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA) E-kursus Zoom keskkonnas, Eesti 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Liina Järviste- Kasvuhoone ABC UusUusLiina Järviste- Kasvuhoone ABC Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Marian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? UusUusMarian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!