logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Marian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit?

N 13.5.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn

Mis teeb toidu tervislikuks - kas mitmekülgne dieet või toidu kasvamisviis? Toitumisspetsialistid jagavad sageli soovitusi, mida jälgida ja oma menüüsse kaasata, et püsida terve. Ometi ei räägita eriti sellest, milline tähendus on toidu kasvamisel.

On nii “tavalist” kui mahetoitu, ent kuidas ja kas mõjutavad need sildid toidu kvaliteeti? Väiksemaid ampse saab küll kasvatada pottides aknalaudadel, kuid enamik meie toidulauast on pärit suurtelt monokultuursetelt põldudelt. Mida tähendab selline valik meile endile ja loodusele?

 Kui inimene tahab, et toit oleks tema ravim ja tervise allikas, siis peab ta järgima neidsamu põhimõtteid, mis looduski, kes on elurikkuse ja külluse loomise meister. Vaatame säravatest reklaamidest ja toitumissoovitustest sügavamale ning kaevume otsapidi mulda - sinna, kust toit alguse saab.

Õpitoas osaleja saab teada, mismoodi kasvanud toitu eelistada, ning õpib väärtustama loodusega kooskõlas kasvanud toitu.

Marian Nummert on hariduselt ökoloog ja jurist, südame poolest elurikkuse ja metsikuse armastaja. Umbes 10 aastat on ta tegelenud oma maakodus monokultuursete põldude vahel elurikkuse oaasi loomisega permakultuuri võtmes. Koolitajana on Marian inimeste ees seisnud 6 aastat ning tema sihiks on aidata inimestel märgata enese ümber loodust ja selle tarkust. Permakultuuri eetika järgi julgustab ta avastama viise, kuidas ühteaegu hoolida nii loodusest, inimestest kui tulevikust.

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekandena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust. 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Marian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? N 13.5.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 25.90
Hinnainfo
Pilet 25 €
 
Kestus 2 h
Palume kanda maski!
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest (22.04 asendus) Agnes Laine - Keha puhastamine toksiinidest (22.04 asendus) Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jaana Liigand-Juhkam - Emotsioonide juhtimine Jaana Liigand-Juhkam - Emotsioonide juhtimine Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 45.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Ivica Mägi - Lapse probleemne käitumine ja emotsioonid Ivica Mägi - Lapse probleemne käitumine ja emotsioonid Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 45.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Malle Rajangu - Kohalolu ja meelerahu tehnikad UusUusMalle Rajangu - Kohalolu ja meelerahu tehnikad Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!