logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv

N 6.5.2021 18:00
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn

Ärevus on keha loomulik reaktsioon nii reaalse ohu kui oluliste sündmuste korral, aidates meie kehal ohuga toime tulla ja ka ennast kokku võtta. Kui aga ärevus asub igapäevaelu segama, saab sellest probleem – nii on oluline osata ärevusega toime tulla ja seda juba ennetavalt. Psühholoog ja ajurveeda konsultant Mirjam Hakkaja aitab ärevust lahti mõtestada just ajurveeda perspektiivist.

Ajurveeda on holistiline täiendemeditsiinisüsteem, mis käsitleb keha, meelt ja vaimu ühtse tervikuna. Mirjam selgitab, millised on ärevuse füsioloogilised ja psühholoogilised põhjused ning aitab leida ärevushäiretele loomulikke lahendusi. Tähelepanu pööratakse toitumisele ja eluviisile, mida saab ärevuse korral sobivalt kohandada, samuti taimetarkustele, mis võivad ärevust suurendada või millega saaks seda vähendada.

Loengus õpetab Mirjam, kuidas suurendada meelerahu ja mitte reageerida uudistele emotsionaalselt. Ta tutvustab ärevuse vähendamiseks sobivaid hingamistehnikaid ning juttu tuleb ka ärevushäiretest vabanemisest meditatsiooni, mantrate ja panchakarma abil.

Loengu lõpuks:

  • mõistad ärevuse tekkepõhjuseid
  • tead, kuidas ärevust reguleerida toitumise ja eluviisiga
  • tunned erinevaid ajurveeda võtteid ärevuse vähendamiseks

Psühholoogil ja ajurveeda kliinilisel konsultandil Mirjam Hakkajal on Tartu Ülikooli magistrikraadid nii keeleteadustes kui psühholoogias. Ajurveedani juhatasid Mirjami tema enda ja pereliikmete terviseprobleemid. Ajurveeda lihtsad, kuid sügavad praktikad on andnud neile lahenduse, õpetanud elama hetkes ja nautima elu kogu selle mitmekesisuses.

Mirjam on ajurveedat õppinud dr Atreya Smithi juures Šveitsis asuvas koolis European Institute of Vedic Studies ja dr Sunil Joshi juures Indias Nagpuris asuvas Vinayak Ayurveda and Panchakarma Research Foundation kliinikus.

Vaata ka: ajurveeda.ee

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                 Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekannetena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Pääsmeid on võimalik soetada ka kinkepiletina. Loe lähemalt SIIT.

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv N 6.5.2021 18:00 Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn 25.90
Hinnainfo
Pilet 25 €
 
Kestus 3 h
Palume kanda maski!
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA) Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA) E-kursus Zoom keskkonnas, Eesti 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Liina Järviste- Kasvuhoone ABC UusUusLiina Järviste- Kasvuhoone ABC Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Marian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? UusUusMarian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!