logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA)

R 16.4.2021 10:00
E-kursus Zoom keskkonnas

Üritus toimub VEEBIÜLEKANDENA!

NB! Pilet kehtib vaid koos e-maili teel registreerumisega hiljemalt 24 h enne koolitust: info@kadakakonverentsid.ee

Õigesti tehtud massaažiga saab hõlpsasti parandada oma enesetunnet, vähendada valusid ning tuua päeva erksust. Töötamine sundasendites sunnib tihti pingeid koonduma kaelalihastesse, mis väljenduvad lisaks ebamugavustundele muuhulgas peavaludena. Nii on pea- ja turjamassaaž üks lihtne, kuid suurepärane viis, et pea ja kaela piirkonnas leevendada valu ja pingeid. Massaaž lõõgastab, parandab vereringet ja ajutööd, aitab vabaneda nii vaimsest kui füüsiliselt pingest. Meie kehades on kõik lihased ja elundid omavahel seotud: just koljuluu piirkonnas asuvad tähtsad punktid, mida mõjutades avaldub kasulik toime tervele organismile.

E-kursusel õpid kasutama erinevaid rahustavaid massaaživõtteid stressi, peavalu ja loiduse puhul. See kursus on täpselt Sulle, kui soovid omandada väärtuslikke teadmisi ja üllatada oma lähedasi uute oskustega.

E-kursuse viib läbi Tiina Kreitsvald - massöör, massaažiterapeut ja füsioterapeudi assistent ning viimastel aastatel ka koolitaja, õpetades Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis erinevaid massaažiliike (Tai, aqua-Tai, rasedusaegset, abhyanga, kõhu-, pea- ja turjamassaaži), kehakorrektsiooni tehnikaid ning gua sha teraapiat.

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad". Soovijatele väljastame kursusel osalemise kohta tõendi.

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

! E-kursus toimub veebiülekandena Zoom keskkonnas. Peale piletiostu registreeri kindlasti oma osalus info@kadakakonverentsid.ee, et saaksime saata täpsed juhised keskkonda sisenemiseks!

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tiina Kreitsvald - Pea- ja turjamassaaž (Toimub VEEBIÜLEKANDENA) R 16.4.2021 10:00 E-kursus Zoom keskkonnas 39.90
Hinnainfo
NB! Pilet kehtib vaid koos e-maili teel registreerumisega hiljemalt 24 h enne koolitust: info@kadakakonverentsid.ee
Pilet 39 €
 
Kestus 5 h
 
Toimumiskoht
Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn
Kadaka tee 4 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KADAKA KONVERENTSID OÜ
Kadaka tee 4 Tallinn 10621 Harjumaa
56 685 919
leelo@kadakakonverentsid.ee
reg.nr: 12238534
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes Kadri Riisik - Konstellatsioonid lähisuhetes Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Liina Järviste- Kasvuhoone ABC UusUusLiina Järviste- Kasvuhoone ABC Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Mirjam Hakkaja - Ärevus. Ajurveeda perspektiiv Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis ANNE TIPNER-TORN - Selja tervis Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Marian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? UusUusMarian Nummert - Kuidas kasvab tervislik toit? Kadaka Konverentsikeskus, Tallinn, Eesti 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!