Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DR RIINA RAUDSIKU LOENGUSARI

T 5.3.2019 18:00 - T 12.3.2019 20:00
15.50 - 27.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Dr Riina Raudsiku loengusari keskendub terviklikule tervishoiule. Dr Raudsik on 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad tema „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt ning kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis on loengusarja korraldaja silmis dr Raudsiku puhul tegemist pigem suure novaatoriga, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. Kindlasti seisame meditsiinis nagu paljudes muudeski valdkondades täna murrangulise ajastu keskel ja iga uus lähenemine hirmutab, ent arengud just nii toimivadki.


06.03.2019

Ainevahetus ja happe-alus tasakaal


Elu iseloomulikuks tunnuseks on ainevahetus, mille käigus keha lammutab orgaanilisi happeid energia saamise eesmärgil, et siis keha selle energiaga taas üles ehitada. Kuidas see toimub, mis on happelisemas suunas nihe, miks see tekib ja kuidas saab keha oma keskkonda sellele kõigele vaatamata ikkagi aluselisena hoida. Miks tekivad haigused, mis on põletikud ja autoimmuunhaigsed? Räägime nendest tervise kontekstis ja arutame, miks me oleme jõudnud olukorrani, kus terveid inimesi võib tikutulega taga otsida..
.

12.03.2019
      
Tagasi tervise juurde läbi vanarahva tarkusteJuba enne Jeesus Kristuse sündi teadsid arstid ja ka tavainimesed tervisest palju. Seda näeme muistendite ja suust suhu levinud vanasõnade kaudu. Arutame tuntud vanasõnade kaudu tervise ja haiguse seisundeid..
Sündmused