Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kirglised armujutud Kairi Leivoga + veinidegusteerimine

R 29.3.2019 19:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
7.00 - 12.00
Pea 700 aastat tagasi avaldatud Boccaccio Dekameronis pajatatakse lugusid armastusest, kirest, armukadedusest ja inimese pattudest ja kiusatustest, samas ülistades armastust ja elurõõmu. Sarnaselt Dekameronile on paljudel rahvastel olnud pärimuslikke muinasjutte inimsuhetest elu- ja magamistoas, mida kaminatule valgel suurte inimeste keskel muhedalt pajatati siis, kui lapsed olid juba magama läinud. On lugusid, kus armulõõm on ainult õrnalt aimatav ja peidab end peamiselt ridade vahel. On iidvanu ja samas aegumatuid armulugusid, mida ikka ja jälle uutes versioonides ümber kirjutatakse, sest armastuse tuhat ja üks erinevat tahku annavad ainest mistahes kunstivormidele. Armujuttude ühtaegu siiras ja siivutus maailmas kohtuvad aiva uued paarid, ilusaimast ilusaimad neiud ja noormehed. Nende seiklused on kirglised ja naljakad, vahel kurvad ja mõtlemapanevad, mis panevad küsima: Mis on õnn?

Sõna saab Kairi Leivo, kes mõnusa veini degusteerimise järel jutustab erootilisi juttusid maalt ja merelt, pärimuskultuuri ja uue aja varasalvedest.
Kairi Leivo on endine diplomaat, kes praegu naudib muusikuelu, kuuludes ansambli Naised Köögis koosseisu. Lisaks on Kairi laulnud ansamblites Siidisõsarõ ja Õiõ Seto ning viimased 16 aastat ka ansamblis Laudaukse Kääksutajad. Üle kõige armastab Kairi aga lugusid kuulda ja pajatada ning head veini.

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Sooduspilet ei sisalda veini.
NB vanusepiirang 18+
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kirglised armujutud Kairi Leivoga + veinidegusteerimine R 29.3.2019 19:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 7.00 - 12.00
Hinnainfo
Eelmüük: 7€/ veiniga 12€
Sündmuse päeval: 10€/ veiniga 15€

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee