Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LUIGE MAAELU NÄITUSLAAT

R 11.5.2018 12:00 - P 13.5.2018 16:00
Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa
3.50 - 12.50
Luige Maaelu Näituslaat toimub tavapäraselt mai teisel nädalavahetusel (11.-13. mai).

Aiandus- ja käsitöölaat on suunatud ennekõike kodude ja aedade sisustamisele. Esindatud on väga rikkalik kodumaine seemne-, taime-, lille-, vilja-, ilupuude ja -põõsaste istikuvalik ning õuekujunduskaupade valik. Laadal pakutava kauba sortiment ulatub seemnetest kuni saunade ja kodudeni, sh võib valida mitme automargi mudelite vahel. Laat on tõeliselt kodumaine, kuna laadal osalejaid on igast Eesti maakonnast ja pakutava kauba osas on eelistatud eestimaist kaupa ja eestimaiseid kauplejaid.
Maaelu näituse puhul on tegemist Baltimaade suurima kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitusega, mis annab suurepärase võimaluse tutvuda Eesti maaeluga koos annuse eksootikaga. Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu tutvustab piima- ja lihaveiseid. Tublimad lamba- ja kitsekasvatajad toovad kohale erinevad lamba- ja kitsetõud. Estfarm Tartumaalt tutvustab kodulindusid ja küülikuid. Erinevad kalad püüab ja toob kohale kalakuningas Mati Vetevool, haruldasi tiigikalu eksponeerib Jaaniraotu talu Võrumaalt. Eksootilisi loomi nagu jaanalinnud, alpakad ja kängurud näitab Muhu Jaanalinnufarm ning linde ja roomajaid tutvustab Reinu talu Pärnumaalt. Samuti on võimalik näituslaadalt endale loomi tellida või osta.

Mõnusaks ajaveetmiseks ja kõhutäitmiseks on näituslaadal ka külastajate poolt väga hinnatud toidutänav, kus pakutakse mitmekülgseid kodumaiseid toiduaineid ja tooteid.

Peredele mõeldes on käesoleval aastal lasteala suurenenud. Lastele toimuvad vahvad võistlused. Loomulikult on väikestele ka ponisõit, erinevad batuudid, gyroskoop ja skyjump ning veeatraktsioonid. Kes soovib tibu, kana, küüliku või kitsetallega poseerida, siis see võimalus on samuti olemas. Need positiivsed emotsioonid aitab talletada professionaalne fotograaf, kellelt saab mälestuseks kvaliteetfoto.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LUIGE MAAELU NÄITUSLAAT R 11.5.2018 12:00 Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa 3.50 - 12.50
Hinnainfo
Kuni 30.04 (k.a.):
Täispilet 5 €
Õpilane/tudeng/pensionär/laps vanuses al 4a (k.a.): 3 €
Perepilet (lapsevanemad ja nende alaealised lapsed): 12 €

Alates 01.05 (k.a.):
Täispilet 6 €
Õpilane/tudeng/pensionär/laps vanuses al 4a (k.a.): 4 €
Perepilet (lapsevanemad ja nende alaealised lapsed): 15 €

Pilet kehtib ühel vabalt valitud päeval

Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta

Toimumiskoht
Luige alevik, Kiili Kiili vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Tõukari OÜ
Luige tn 1., Luige alevik Kiili vald 75404 Harjumaa
5029865
info@toukari.ee