Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Meriliis 'MERU' Rinne ''There is a monster inside me - feed her love''

R 2.10.2020 19:00 - L 7.11.2020 23:59
Solaris Galerii, Estonia puiestee 9
5.90 - 1000.90

Londonis resideeruva Eesti kunstniku Meriliis “MERU” Rinne näitusele on võimalik soetada toetajapileteid. Pileti tulust toetatakse SOLARIS Galerii tegevust ja läbi SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi väikese kõnetu Eliisabeti muusika- ja tegevusteraapiat. Pileti tulu jaotatakse võrdselt galerii ja Lastefondi vahel. Kui pileti soetaja soovib toetada ainult väikest Eliisabeti või ainult galeriid, siis palume sellest teada anda artinfo@bohemiangalleries.com. Kõikidelt näituse jooksul toimunud kunstiteoste müükidelt annetatakse 15% Lastefondi vahendusel Eliisabeti teraapiate toetuseks.

 

NÄITUSEINFO

 

SOLARIS Galeriis on eksponeeritud UK-s resideeruva Eestist pärit maalikunstniku Meriliis "MERU" Rinne näitus "There is a monster inside me – feed her love / Minu sees elab koletis - anna talle armastust". Näha saab MERU kõige värskemaid teoseid, mis on sündinud sügavalt autori südamest – näitus räägib valust, hoolimisest ja armastusest. Teosed on loodud väärtustades ja taaskasutades erinevaid materjale, näiteks kulunud raamidele venitatud lõuendid on sündinud vanadest kohvioakottidest, värv on jõudnud lõuendile purgipõhjadest ja pooltühjadest spray can’idest ateljeenurgas ning kunstiks on saanud ka kuivanud värvitükid ja esemed stuudio põrandalt. Vana ja kasutu on uuesti sündinud, et särada galeriivalgustite all nirvaanas!

 

"Minu uus näitus on sarnaselt varasemale küll naiselik, kuid ka üldinimlik, rääkides seekord igaühes peituvast pahupoolest, kauni fassaadi taga pimedas nurgas istuvast koletisest, kes omakorda on sisemiselt õrn, vajades tähelepanu, hoolt ja armastust. Viisid oma unistuste täitmiseks teevad meid tihti nii teiste kui iseenda jaoks vastuoluliseks ja arusaamatuks. Minu isiklikud ja elulised kogemused ning eriomane ekspressiivne esteetika ongi näitusel selle konflikti materjaliks ja ühtlasi lahendamise vahendiks," kirjeldab autor oma värskeimat loomingut.

 

Meriliis "MERU" Rinne on Eesti kunstnik, kes elab ja töötab UK-s. Tema peamiseks meediumiks on maal, kuid ka skulptuur, video, foto ja performance. Ta on esinenud nii kodu- kui välismaal isiku- ja grupinäitustega, millest viimaste hulka kuuluvad isikunäitus pealkirjaga "Kui ma esimest korda roosat nägin, tahtsin ma karjuda" Haus Galeriis ning "Memory & Landscape" Art 23 Gallery’s Londonis.

 

Näitus jääb avatuks kuni 7. novembrini. Sissepääs tasuta.

Lisainformatsioon: artinfo@bohemiangalleries.com või telefonil +372 53 908 107

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Meriliis 'MERU' Rinne ''There is a monster inside me - feed her love'' R 2.10.2020 19:00 Solaris Galerii, Estonia puiestee 9 5.90 - 1000.90
Hinnainfo
Toetajapiletid on saadaval väärtuses 5€ / 10€ / 25€ / 100€ / 500€ / 1000€
 

Näitus jääb avatuks kuni 7. novembrini.

Lisainformatsioon: artinfo@bohemiangalleries.com või telefonil +372 53 908 107

Toimumiskoht
Solaris Galerii
Estonia pst 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Bohemian Galleries OÜ
Tartu mnt 84a Tallinn Harjumaa
artinfo@bohemiangalleries.com
reg.nr: 14750437