Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Truck Show 2018

L 21.7.2018 10:00
Tallinna lauluväljak
Baltimaade suurim maalitud raskeveokite näitus Tallinn Truck Show tuleb taas! 21. juulil ootavad sind Tallinna Lauluväljakul ees ülivõimsad tuunitud rekad, mida on üle maailma tunnustatud erinevate auhindadega.Autosid kaunistab professionaalsete kunstnike looming.

See aasta toob Kuljetus Auvinen esmakordselt Eestisse oma kõige uuema meistriteose ‘’Lowrider’’. Nad on tänaseks võitnud seitse auhinda. ‘’Lowrider’’ valiti 2017. aasta rahvusvahelisel Power Truck Show’l rahva lemmikuks ja see võitis Rootsis Nordic Trophy festivalil esimese koha. Tegu on tõelise unistuste autoga, mille sarnast Eesti tänavatel ei kohta. Osa võtavad ka paljud Eesti transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted.

Erilist imetlust väärib Jüri Arraku kunstiliselt kujundatud veok „Suur Tõll“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

Kogu päev on sisustatud meelelahutusega nii pere suurematele kui ka pisematele. Põnevust ja närvikõdi pakub Sebastian Westbergi freestyle motokrossi show, mis koosneb mitmetest keerulistest trikkidest ja suurtest hüpetest. Samas vaimus saate nautida Eesti ja Soome trikimootorratturite akrobaatilisi etteasteid. Vinge driftishow eest vastutab NRR Drift Team. Erakordseid jõukatsumusi demonstreerivad tunnustatud rammumees, kes esmakordselt Eestis proovib vedada kahte rekat korraga ning Eesti üks tugevamaid naisi, kes veab maasturit.

Laste jaoks oleme kokku pannud mitmekülgse laste ala: batuudid, lasteautod, ponid jpm.
Parimat toitu pakuvad mitmed Eesti food truckid ja toitlustajad.

Päeval loovad meeleolu Getter Jaani koos tantsutüdrukutega ja hip-hop ansambel Põhja-Tallinn. Õhtul annavad kontserdi metalcore bänd Radium, eestikeelset rokkmuusikat viljelev ansambel Hurax ning tuntud rokkbänd Elephants From Neptune. Peaesinejana astub lavale 80ndate armastatud rokkansambel Dingo.

Ürituse lõpetab ainulaadne ja vaatemänguline pürotuleshow Zerkala tuleteatri poolt ja õhtule annab lõpupaugu võimas ilutulestik.

Lisainfo ja kava:www.truckshow.ee

NB! Sissepääs ja kassad asuvad Tallinna Lauluväljaku Oru väravates.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Tallinn Truck Show 2018 L 21.7.2018 10:00 Tallinna lauluväljak
Hinnainfo
Kuni 14.06 (k.a):
Tavapilet 15 €
*Sooduspilet 12 €
Rühmad alates 10 inimesest 13,50 €

Alates 15.06 kuni 20.07 (k.a):
Tavapilet 20 €
*Sooduspilet 17 €
Rühmad alates 10 inimesest 18,50 €

Ürituse toimumispäeval:

Täispilet 25 €
*Sooduspilet 20 €

*Soodushind kehtib õpilastele, tudengitele, pensionäridele, erivajadustega inimestele, erivajadustega inimeste saatjatele ja ITIC kaardi omanikele.

VIP-pilet 60 €
VIP pilet sisaldab: mugav eraldatud ala Lauluväljaku teisel korrusel, parim vaade lavale ja Lauluväljaku merepoolsele alale, tasuta karastusjoogid ja alkohoolsed joogid, külma laua snäkke pakub catering.

Lastele vanuses kuni 12 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta.

Ürituse toimumispäeval on võimalik osta pileteid ka Oru värava kassast hinnaga 25/20 €
Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Forest Steel OÜ
Viru tn 12-2 Tallinn 10140 Harjumaa
5022118
truckshow@foreststeel.ee
Samas toimumiskohas