Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PSYCHERENCE 2018

R 21.9.2018 09:30
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Psycherence 2018

Mis on teadvus? Viimased kümnendid on selles valdkonnas esile toonud rohkem küsimusi kui vastuseid. Moodne mõõdetavate parameetritega teadus meile ammendavaid vastuseid ei anna. Ehk ei ole 21. sajandi inimene veel valmis mõistma teadvuse, mille kandjaks ta on, olemust? Millised on meile kättesaadavad vahendid teadvuse uurimiseks, mõjutamiseks ning kogemiseks?

PSYCHERENCE, konverents teadvusest ja psühhedeeliast, pakub võimalust osa saada nende teemade käsitlemisest planeedi nelja oma valdkonna juhtiva teadlase poolt. Psycherence toob Tallinnasse  kõige uuemad teadusuuringud, mis võivad anda vastuseid kogu inimeksistentsi puudutavatele küsimustele.

ESINEJAD:

Dr. Susan Blackmore (UK)
on vabakutseline autor, lektor, raadiohääl ja Plymouthi Ülikooli külalisprofessor. Tema lemmikuurimisteemad on evolutsiooniteooria, teadvus, meditatsioon ja meemid, millest on ka ta enimtuntud teos Meemimasin (eesti keeles ilmunud 2003, läbimüüdud).

Jeremy Narby (Kanada) - antropoloogiadoktor. Jeremy on elanud aastaid koos Ašaninka indiaanlastega Peruu vihmametsas ja omandanud sügava kogemuse šamanistlikust elukäsitlusest lisaks oma põhjalikule teaduslikule taustale (ajaloo magister Cantebury ja antropoloogia doktorikraad Stanfordi ülikoolist). Samuti on ta korraldanud ekspeditsioone erinevate valdkondade teadlastele, et süüvida Lõuna-Ameerika põlisrahvaste põhjatutesse taimetarkustesse. Oma erakordse originaalsuse, selguse ja sügava sisekaemusega on ta võtnud enda ülesandeks ühendada põlisrahvaste tarkused kaasaegse teadusliku lähenemisega.

Dennis McKenna (USA) oli üks esimesi, kes 70ndate alguses, koos oma legendaarse venna Terrence McKennaga, hallutsinogeenide ja etnobotaanika maailma teaduslikult uurima asus. Tema fookuses on aastate jooksul olnud nii psühholoogilised, neuroloogilised, bio-meditsiinilised kui farmakoloogilised psühhedeelsete ainete mõjud. Ta on mitmete teaduslike projektide initsiaator, artiklite ja raamatute autor, üks kõige tunnustatumaid pioneere enteogeensete taimede teaduses. Hetkel annab ta lisaks oma teadustööle loenguid Minnesota Ülikooli juurde kuuluvas terviseuuringute ja vaimse tervise keskuses.

Luis Eduardo Luna (Brasiilia) - antropoloog, juhib Wasiwaska uurimiskeskust Florianópolises, Brasiilias, mis koondab ülemaailmset võrgustikku kõige eesrindlikematest teadlastest ja aktivistidest antropoloogia, etnobotaanika, psühhoteraapia, psühhofarmakoloogia, nägemuskunsti ja teadvusuuringute valdkondades.

Konverentsi hind sisaldab kohvipause ja lõunasööki.

www.psycherence.org
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PSYCHERENCE 2018 R 21.9.2018 09:30 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 200.50
Hinnainfo
Konverentsi hind sisaldab kohvipause ja lõunasööki.
Sünkroontõlge eesti keelde.


08:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
09:30 Algab üritus
19:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Ürituse keel: eesti/inglise
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Pildistamine/ filmimine lubatud ilma välguta
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                            
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon
Pikk tn 30-2 Tallinn 10133 Harjumaa
5014412
info@psycherence.org
Samas toimumiskohas