Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Gustav ja Geisha esitlevad: MAGUSAFESTIVAL

P 10.2.2019 10:00
Kultuurikatel, Põhja pst 27A, Tallinn
3.50 - 12.50
Gustav ja Geisha esitlevad: Magusafestival

Sõbrapäeva eel, 10. veebruaril leiab Tallinnas, Kultuurikatlas aset koguperesündmus Magusafestival. Esimest korda toimuv üritus pakub päeva jooksul magusaid elamusi nii suurtele kui väikestele, kes saavad tutvuda peamiselt kodumaiste ettevõtetega, kelle sortimendis on olulisel kohal magusad tooted ning nautida mitmekülgset meelelahutusprogrammi. Magusafestivali esitlevad Gustav ja Geisha.


Esimest korda toimuva Magusafestivali idee taga seisavad tippkokk ja restoranipidaja Joel Ostrat ning sündmuskorraldajad Marek Falgot ja Sander Haugas. “Tekkis mõte teha üks lõbus koguperepäev ning siduda see magusate elamuste ja lõbusa programmiga, kus igaüks leiaks ja avastaks endale meelepärase toote, sest olgem ausad, kõigile meeldib vahepeal maiustada,“ räägib Falgot. „Ning ühekorraga kõiki poelettidel olevaid tooteid ära proovida või kokku osta on ka keeruline,“ lisab korraldaja muheledes.

Magusafestivali eesmärk on pakkuda toredat perepühapäeva, kus on võimalik tutvuda erinevate, peamiselt kodumaiste magusate toodetega. Kõik osalevad ettevõtted pakuvad külastajatele enda sortimendi magusat poolt, lisaks tutvustatakse uusi maitseid. „Magusafestivalil toimuvad ka erinevad töötoad, lavale astuvad muusikud ning toimuvad mitmesugused mängud suurtele ja väikestele,“ tutvustab Falgot esimest korda toimuva festivali programmi.

Magusafestival toimub esmakordselt 10. veebruaril Tallinnas, Kultuurikatlas (Põhja pst 27A). Sündmus algab kell 10.00 ning on külastajatele avatud kaheksa tundi. Pileteid Magusafestivalile on võimalik soetada Piletilevi müügikeskkonnast ning kohapealt. Lisainfo leiab sündmuse kodulehelt www.magusafestival.ee.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Gustav ja Geisha esitlevad: MAGUSAFESTIVAL P 10.2.2019 10:00 Kultuurikatel, Põhja pst 27A, Tallinn 3.50 - 12.50
Hinnainfo
Täispilet 5 €
Laps 4-12a (k.a.) / pensionär 3 €
Perepilet (kaks täiskasvanut ja kaks last) 12 €

Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
Erivajadustega klient pääseb üritusele tasuta
Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Prosolutions OÜ
Mustika 4 Pärnu Pärnumaa
55634276
haugas@prosolutions.ee