Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Persona: Raul Vaigla

N 8.11.2018 20:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Keldrisaal
RAUL VAIGLA
MARIE VAIGLA
MEELIS VIND
RAUN JUURIKAS
CASPAR SALO


Raul Vaigla kuulub vaieldamatult Eesti kõige nõutumate ja hõivatumate bassimeeste hulka. Vaid üksikud bassistid leiavad jõudu ka “lava tagapoolelt” esile pürgida ning demonstreerida oma pilli sooloinstrumendina. Raul Vaigla on sellega suurepäraselt hakkama saanud.
Vaigla täpne mäng ja mahlakas toon on tuntud paljudest koosseisudest –  Ultima Thule, Radar, V.S.P Projekt, Dagö, Sooäär-Vaigla-Ruben trio jne. Kui stiiliks on pop või rokk, on bassimehe ülesandeks vundamendivalaja tähtis ja tänuväärne, ent üsna vähe tunnustust pälviv töö. Kui aga juhtub olema õnne mängida džässi, saab bassimees sageli ka loa ette astuda ning soolo ulatuses tähelepanu püüda. Kuigi rokk paneb varba tatsuma, on Vaigla hinges ikkagi džässimees. Selle kinnituseks on ta välja andnud kaks sooloalbumit – 2003. aastal “Soul of Bass” ning 2015. aastal “Heights”. Mõlemal plaadil kõlab basskitarr kogu oma hiilguses.
Raul Vaigla on üle 15 aasta õpetanud Georg Otsa nimelises Muusikakoolis noori basskitarriste. Õpetajana peab ta end rohkem innustajaks ja suunajaks ning üritab õpilastesse süstida siirast muusikaarmastust. Tundub, et Raul Vaigla on muusikapisikuga nakatanud ka oma lapsi, kitarristi Robert ja laulja Maria Vaiglat.

Sündmuse koduleht: http://filharmoonia.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Persona: Raul Vaigla N 8.11.2018 20:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Keldrisaal
Hinnainfo
Pilet 15/20 €
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee