Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TAFF Club. Classic´n´Jazz: Tallinna Kammerorkester & Raivo Tafenau Band

R 24.5.2019 20:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Valge saal

Raivo Tafenau (saksofon)
Joel Remmel (klaver)
Heikko Remmel (kontrabass)
Ramuel Tafenau (trummid)

Tallinna Kammerorkester
Dirigent Risto Joost

Mis on kaasaegne džässmuusika ja kuidas seda ära tunda? Ta flirdib pea kõikide teiste muusikastiilidega ning saab sellega suurepäraselt hakkama. Džässmuusikute spontaansus ning oskus improviseerida võib pea peale pöörata ka kõige tuntuima teose. Nii võib ka lihtsast lastelaulust sündida täiuslik kunstiteos.

Džäss tekitab sõltuvust! Ta käsutab hetkele alluma. Džässmuusikud ei tea kunagi, mis ühes või teises teoses toimuma hakkab. Klassikalised muusikud üldjuhul teavad. Erakordne rõõm on kutsuda TAFF Club´i maailmatasemel Tallinna Kammerorkester koos dirigent Risto Joostiga. Milliseks kujuneb orkestri ja džässkvarteti koostöö lõpptulemus? Kuidas sulatada sajanditetagune traditsioon ja hetke muutlikkus?

Kõigile neile küsimustele aitavad lahendusi pakkuda oma ala täielikud tippspetsialistid Meelis Vind, Siim Aimla ja Raul Sööt. Nende sulest sünnivad uued arranžeeringud just sellele koosseisule.

Et klassika ja džässi koostöös sünniks elamus, mis jääb igaveseks, on ka TAFF Clubis see õhtu veidi teistsugune. Saalis pole seekord laudu ja kontsert on vaheajata. Küll aga on endiselt avatud Nobenaps pop-up kokteilibaar, kus enne kontserti on oodata üllatusesinejaid.

Pärast kontserti on kõik oodatud ägeda hooaja ärasaatmiseks klaase kokku lööma.

Sündmuse koduleht: http://filharmoonia.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TAFF Club. Classic´n´Jazz: Tallinna Kammerorkester & Raivo Tafenau Band R 24.5.2019 20:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Valge saal 25.50
Hinnainfo
Pilet 25.-
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee