Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Loeng: Õnnetunde biokeemia. Toitumise mõju vaimsele tervisele

L 28.7.2018 13:00
Tarkusesaal, Haapsalu
3.50 - 15.50
"Terves kehas on terve vaim"- sel tuntud tõel on tõsi taga ka inimkeha toimimise biokeemiat uurides. Õnnetunne, rahulolu ja üldine heaolu on tunded, mis on teatavate hormoonide hea tasakaalu tulemus meie kehas. Antud koolitusel süübime sügavamale imelise inimkeha närvisüsteemi toimimisse ning kuidas läbi teadliku toitumise ja elustiili oma närvisüsteemi toetada.

Kadi Helme on pikalt teinud toitumisnõustamise vastuvõtte oma isiklikus praksises ning on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka välismaal. Kadi on viinud läbi koolitusi ja konverentse tervisliku toitumise ja elustiili teemadel ning pakkunud ka täiendkoolitusi toitumisnõustajatele ja -terapeutidele. Lisaks õpingutele Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas on ta täiendanud end nii Ameerikas kui Inglismaal funktsionaalse- ja elustiilimeditsiini vallas. Hetkel teeb Kadi vastuvõtte SA Toitumiskliinikus nii üldarsti kui toitumisarstina.

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Loeng: Õnnetunde biokeemia. Toitumise mõju vaimsele tervisele L 28.7.2018 13:00 Tarkusesaal, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas