Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Puusade avamise ja selja töötuba edasijõudnutele

P 29.7.2018 13:00
Rahutuba, Haapsalu
3.50 - 15.50
See töötuba  keskendub eelkõige selgroo rinna-, selja- ja nimmelülidele (T1-T12) ning puusade piirkonnale. Selgroog jääb tänapäevase istuva elustiiliga üha enam tagaplaanile. Selles töötoas paneme rõhku sellele, et selgroog mobiliseerida ja seda tugevdada. Puusad on aga kehapiirkond, millesse oleme kogunud emotsioonid. Puusade avamise harjutustega saame need sihipäraselt vabaks lasta.
Alustame töötuba hingamistehnikatega ja teeme taastavaid ja lihtsaid aasanaid (poose). Seejärel teeme mõned lihtsad paarisvenitused ning jõuame sügavalt pingetest vabastavate, avavate puusa- ja selgrooharjutusteni. Teeme ka väikese flow joogaharjutuste seeria ja lõpetame lõdvestusega.

Drew Rouse on pärit Kanadast, ta on kogenud joogaõpetaja, kelle praktika keskmes on olnud Hot Yoga. 15 aasta jooksul on ta juhendanud loendamatult Bikram jooga algajate ja edasijõudnute tunde, aasanate tehnilist-füsioloogilist poolt, Yin joogat, Therapeutic Flying ja Partner Stretching töötubasid, puusade avamise töötubasid, aga ka toortoidu koolitusi ning edasijõudnute seminare ja meistriklasse tuhandetele osalejatele üle kogu maakera. Drew on tõeline trubaduur mustlashingega, mis ihkab olla pidevalt teel. Ta hakkas luuletama 7-aastaselt ning kitarri mängima ja meloodiaid looma 12-selt. Tänaseks on ta loonud 150 lugu ja andnud välja kuus albumit.

http://drewrouse.com/about/yogi/

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Puusade avamise ja selja töötuba edasijõudnutele P 29.7.2018 13:00 Rahutuba, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Kaasa matt, tekk ja veepudel. Töötuba on inglise keeles ja tõlketa
Toimumiskoht
Posti 3 Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas