Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Shiki töötuba

L 28.7.2018 19:00
Rahutuba, Haapsalu
3.50 - 15.50
SHIKI meetodi looja on jaapanlane, sensei Tadao Kawahara. SHIKI tähendab jaapani keeles - neli aastaaega, st neli erinevat ki-energiat. Olles aastaid praktiseerinud võitluskunste ja tegutsenud karatetreenerina, märkas ta, et osad õpilased saavutasid tulemusi kiiremini kui teised, osadel tekkisid vigastused kergemini kui teistel. Oma kogemustele ja idamaistele tervenduspraktikatele tuginedes, inimesi ravides ja nende ravikulgu jälgides, arendas Kawahara aastatega välja SHIKI meetodi.
SHIKI eesmärk on aidata ja toetada inimesi, tasakaalustades nende kesktelge, et nad tunneksid end paremini nii füüsiliselt kui vaimselt. 
SHIKI meetodi töötuppa on oodatud kõik, kes soovivad endast ja oma kehast rohkem aru saada, sooviga end ise teadlikumalt aidata ning huvi korral õppida ka teisi toetama ja tasakaalustama kehapingete vabastamisel.
TÖÖTOAS õpid erinevaid ki-energia tüüpe kindlaks määrama ja seda teadmist igapäevaelus rakendama (keha tasakaalustamisel, lõdvestamisel ja tulemuslikumal sportimisel).
SHIKI meetodil põhineb ka MOKSA taimeravi, mis pakub kehale harmoniseerivat toimet puju põlemisel tekkiva soojuse ja suitsuga. Moksa toetab sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi ning aktiviseerib vereringet ja organite toimimist, aitab suurendada vererakkude hulka ja parandab immuunsüsteemi.

Merike Villard:
''Olen Rändaja iseenda Elu loomisprotsessis ... Joogapraktiseerija ja -õpetajana, Jaapani tervendava Shindo venituspraktika juhendaja ja Shiki terapeudina ning hiinavõimlemise qigongi ja peenenergiaid puudutava tandava tantsu praktiseerijana loon endas maailmu, mis toetavad ja tervendavad, et seda kogemust jagada Sinuga, kes Sa oma teekonnal minuga kohtud ja oled avatud sellest maailmast osa saama, et õppida iseennast aitama. 
Minu esimene armastus oli/on kundalini jooga, mille juurde jõudsin ligi 10 aastat tagasi. Joogaõpetajaks asusin õppima rahvusvahelises Karam Kriya koolis 2012. aastal Eestis ning lõpetasin Inglismaal. Vahepealne elu on mind rikastanud hiinameditsiini, hiinavõimlemise (qigong) ja hiina massaažiga (tuina). 2015. aasta alguses läbisin Taani tervendava valuravi meetodi, AcuNova, kursuse ning 2016. aasta juunis lõpetasin lastejooga kursuse USA-s, Kalifornias. Minu tõeline kirg ja armastus on aga viimased aastad olnud Jaapani tervendusteraapiad (shindo, sonkyo, jomon ja shiki meetod). Lisaks teraapia õpingutele sensei Kuratomi, sensei Kawahara ja sensei Tanaka juhendamisel, õpin teist aastat jaapani keelt sensei Hiroyuki Sonobe juures. 2018. a kevadel kulgesin Jaapanis Shikoku 88 templi palverännakul ja täiendasin end Shiki teraapias sensei Kawahara juures.''

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Shiki töötuba L 28.7.2018 19:00 Rahutuba, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Kaasa matt, tekk ja veepudel
Toimumiskoht
Posti 3 Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas