Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Shindo töötuba

P 29.7.2018 15:00
Tarkusesaal, Haapsalu
3.50 - 15.50
SHINDO on jaapanlanna, sensei Kazuko Kuratomi poolt loodud tervendamissüsteem, mis sisaldab endas venitus-, massaaži- ja lõõgastusharjutusi. Stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged viivad inimese elujõu tasakaalust välja. Shindo mõjutab inimest nii vaimselt kui füüsiliselt, on töö inimese keha ja meelega. Shindo sobib nii meestele kui naistele, noortele (ka lapseealistele) ja vanadele ning ka rasedatele. Efektiivne meetod taastusraviks.  

Merike Villard:
''Olen Rändaja iseenda Elu loomisprotsessis ... Joogapraktiseerija ja -õpetajana, Jaapani tervendava Shindo venituspraktika juhendaja ja Shiki terapeudina ning hiinavõimlemise qigongi ja peenenergiaid puudutava tandava tantsu praktiseerijana loon endas maailmu, mis toetavad ja tervendavad, et seda kogemust jagada Sinuga, kes Sa oma teekonnal minuga kohtud ja oled avatud sellest maailmast osa saama, et õppida iseennast aitama. 
Minu esimene armastus oli/on Kundalini jooga, mille juurde jõudsin ligi 10 aastat tagasi. Joogaõpetajaks asusin õppima rahvusvahelises Karam Kriya koolis 2012. aastal Eestis ning lõpetasin Inglismaal. Vahepealne elu on mind rikastanud hiinameditsiini, hiinavõimlemise (qigong) ja hiina massaažiga (tuina). 2015. aasta alguses läbisin Taanis tervendava valuravi meetodi, AcuNova, kursuse ning 2016. aasta juunis lõpetasin lastejooga kursuse USA-s, Californias. Minu tõeline kirg ja armastus on aga viimased aastad olnud Jaapani tervendusteraapiad (shindo, sonkyo, jomon ja shiki meetod). Lisaks teraapia õpingutele sensei Kuratomi, sensei Kawahara ja sensei Tanaka juhendamisel, õpin teist aastat jaapani keelt sensei Hiroyuki Sonobe juures. 2018. a kevadel kulgesin Jaapanis Shikoku 88 templi palverännakul ja täiendasin end Shiki teraapias sensei Kawahara juures."

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Shindo töötuba P 29.7.2018 15:00 Tarkusesaal, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Kaasa matt, tekk ja veepudel
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas