Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Töötuba: Ema ja beebi jooga (45 min)

P 29.7.2018 11:00
Salakamber, Haapsalu
3.50 - 15.50
Ema&Beebi jooga
(sobib koos lastega vanuses 2-18 kuud)
Peale erilist ja imelist kogemust – sünnitust – võtab taastumine vahel vähem, vahel rohkem aega. Kindlasti saame siin ise ka kaasa aidata, jätmata kõrvale seejuures pisitibu! Vastupidi – ka koos temaga on tore enda heaks midagi teha. Sünnitusest taastumiseks ja imetamise ajaks aitavad hästi kaasa ka joogaharjutused, mis hoiavad meele rahuliku, tervise tugeva ja elujõu vabalt voolamas!
Mitmete tunnis kasutatavate tehnikate taustaks on kriya hatha jooga, kuid samavõrd teeme ka erinevaid joogateraapilisi ja lihtsalt füsioteraapilisi harjutusi ning pisut mängime lapsega.                                              
                                                                            
Mida me ema&beebi jooga tunnis teeme?

EMMED teevad kasulikke jooga- ja hingamisharjutusi, põhifookusega sünnitusest taastumisel ja samas ka kergel üldtreeningul. Trenni võib ema tulla tegelikult ka üksi, ilma lapseta!
BEEBID armastavad enamasti emme kehaga kontaktis olla ja üheskoos teha pehmelt kiikuvaid joogaharjutusi, väiksemad ka lihtsalt lesida ema kõrval, suuremad maimikud uudistada ringi ja mängida üksteise mänguasjadega. Vabalt võib selle tunni ajal ka titat imetada - on olemas isegi sobivaid harjutusi emale just selleks ajaks! :)

Kaasa võtta: Beebile rätik või tekike, paar mänguasja. Emale mugavad riided ja oma joogamatt.

* * *
Aale-Triinu Sonn
''Lapseootel emade joogatunde olen viinud regulaarselt läbi alates 2006. aastast, olles muidu oma igapäevases töös kriya hatha jooga instruktor. Ma leian, et sünnitus – see on nagu üks imeline ja erakordne jooga liik, mille tähtsaimad tehnikad on teadlik kohalolu, hingamine, mõtetest lahti laskmine, sügav lõdvestumine, keha tagasiside ''kuulamine", tänulikkuse praktika jne.
Peale teise lapse sündi 2014. aprillis kasvas minu tundidest loomulikuna välja ka sünnitusjärgne jooga emadele koos beebidega. Täna olen kolme lapse ema, olles teadlikult pidevalt täiendanud end nii rasedusaegse kui peale sünnitust perioodi tervise teemadel.
Tundes suurt kutsumust toetada naisi sel imelisel teel, sai minust ka doula ehk pere- ja sünnitoetaja ja imetamisnõustaja. (Tarkuste Kool, koolitajad: Karita Mikko, Ingrid Kaoküla, Elina Piirimäe, Ülle Lember, Küllike Lillestik). See elukutse on andnud mulle unustamatult õnnelikud ja unikaalsed sügavad tänukogemused naiste toetamisest sünnituseks valmistumise protsessis ja sünnitusel kohapeal. "
Lähemalt: www.doula.ee, studio108.ee

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Töötuba: Ema ja beebi jooga (45 min) P 29.7.2018 11:00 Salakamber, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Kaasa matt ja veepudel
Toimumiskoht
Posti 3 Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas