Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Vaba Mehe Tee töötuba-loeng ''Teekond tõelisesse vabadusse''

L 28.7.2018 17:00
Joogatuba, Ehte 14, Haapsalu
3.50 - 15.50
Vestlusring-loeng-töötuba, mille läbiviijad on Raivo Juhanson ja Tiit Trofimov

Raivo Juhanson on julge eesti mees, kes 25 aastat olnud ettevõtja ning tundnud ühest küljest, et on saavutanud kõik, mida soovinud ent teisest küljest on ta end vahel tundnud ka ebakindla, äreva ning rahulolematuna. Kümmekond aastat tagasi suutis üks äripartner Raivo pärast mitmeid äraütlemisi siiski pehmeks rääkida ning ta osales Indiast pärit guru käe all esimest korda meditatsiooni kursusel. Sellest kogemusest algas teekond, mis Raivo elu tasapisi, kuid võimsalt muutma hakkas.

Varasemast elust kaasas olnud pilt hakkas muutuma pehmemaks ning värvilisemaks ja nii ongi Raivo tänasel päeval lisaks eduka ettevõtja staatusele ka enesearengu nõustaja ning terapeut, kes läbinud palju erinevaid koolitusi. Lisaks tegeleb ta jooga ning meditatsioonide praktiseerija ja õpetajana ning korraldab lisaks VABA MEHE TEE seminaridele ka meeste väeringe. „Kõik muutub koguaeg ja see ongi teekond. Ma olen seal, kus ma täna olen,“ ütleb Raivo.

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov on inspireeriv Eesti mees, kes oma elu elanud väga mitmes suunas. Ta on väga palju väljapoole elanud, ringi möllanud ja jõudnud teha viie mehe eest ning rohkemgi veel. Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga ning nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka Tiidul pärast suurematesse raskustesse sattumisest. Täna naudib Tiit seda teekonda iga päev ning tema suurimaks kireks ongi töö inimese emotsioonidega, nende vabastamise, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.

Tiit on läbinud palju erinevaid kursuseid (tantra, jooga, teadlik hingamine, kehatöö ja meditatsioonikursused). Tema otsingud kestavad ikka veel ning see on ka üks põhjustest, miks tal on eriline võime, tahe ja julgus oma kogemusi teistega jagada. Tema enda sõnul on ta sadamale palju lähemale jõudnud ja nii mõndagi oma elustiilis muutnud.

Tiit tegutseb peaasjalikult Kundalini-Tantra joogaõpetajana, sidekoe massaaži terapeudina, ekstaatiliste tantsupidude korraldajana, Bali väereiside korraldajana, OSHO aktiivmeditatsioonide õpetajana ja on üks VABA MEHE TEE suurseminaride korraldajatest.

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Vaba Mehe Tee töötuba-loeng ''Teekond tõelisesse vabadusse'' L 28.7.2018 17:00 Joogatuba, Ehte 14, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Kaasa matt istumiseks
Toimumiskoht
Ehte 14, Haapsalu Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas