Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2018 / Vestlusring. Teadlik ja toetatud sünnitus, aeg enne ja peale seda

L 28.7.2018 16:00
Salakamber, Haapsalu
3.50 - 15.50
Oodatud on kõik emaks saamisest mõtisklevad ja lapseootel naised, aga ka värsked emmed koos beebidega! Samuti on kindlasti isad väga teretulnud!
Arutleme ja jagame kogemusi, millist toetust ja teavet vajab naine kõige enam oma lapseootuse ajal, millist sünnitusel ja mis on olulisimaks abiks peale lapse ilmaletulekut.
Vestlusringi tulevastele ja värsketele emadele ning peredele juhivad kaks väljaõppinud doulat ehk pere- ja sünnitoetajat (www.doula.ee).

Aale-Triinu Sonn on lisaks doula ja imetamisnõustaja ametile ka lapseootuse ja sünnitusest taastumise joogaõpetaja.
Triinu Spriit on lisaks doula ja imetamisnõustaja ametile ka My Fitnessis nii lapseootel emade kui ka beebidega koos võimlemise ja ujumise treeneriks ja ka massööriks.

* * *

Aale-Triinu Sonn
"Lapseootel emade joogatunde olen viinud regulaarselt läbi alates 2006. aastast, olles muidu oma igapäevases töös kriya hatha jooga instruktor. Ma leian, et sünnitus – see on nagu üks imeline ja erakordne jooga liik, mille tähtsaimad tehnikad on teadlik kohalolu, hingamine, mõtetest lahti laskmine, sügav lõdvestumine, keha tagasiside "kuulamine", tänulikkuse praktika jne.
Peale teise lapse sündi 2014. aprillis kasvas minu tundidest loomulikuna välja ka sünnitusjärgne jooga emadele koos beebidega. Täna olen kolme lapse ema, olles teadlikult pidevalt täiendanud end nii rasedusaegse kui peale sünnitust perioodi tervise teemadel.
Tundes suurt kutsumust toetada naisi sel imelisel teel, sai minust ka doula ehk pere- ja sünnitoetaja ja imetamisnõustaja. (Tarkuste Kool, koolitajad: Karita Mikko, Ingrid Kaoküla, Elina Piirimäe, Ülle Lember, Küllike Lillestik). See elukutse on andnud mulle unustamatult õnnelikud ja unikaalsed sügavad tänukogemused naiste toetamisest sünnituseks valmistumise protsessis ja sünnitusel kohapeal. "
Lähemalt: www.doula.ee, studio108.ee

Sündmuse koduleht: http://www.joogafestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Joogafestival 2018 / Vestlusring. Teadlik ja toetatud sünnitus, aeg enne ja peale seda L 28.7.2018 16:00 Salakamber, Haapsalu 3.50 - 15.50
Hinnainfo
Tavapilet 15 €
Õpilane/pensionär 10 €

Pilet festivalipassi omanikule 3 €

Soovi korral kaasa matt istumiseks, märkmik ja pliiats
Toimumiskoht
Posti 3 Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Joogafestival
Tiiva 21 Tallinn Harjumaa
+372 5635 6329
info@joogafestival.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas