logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Wagwan Music Festival 2022

R 8.7.2022 17:00
21.40 - 92.20
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Wagwan Music Festival lükkub aasta võrra edasi!
 
Kontsert lükkub 2022. aastasse. Uus kuupäev on 08.07.2022 ning ostetud piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval.
 
Kontserdi korraldaja Movements Events kinnitab, et kõik ostetud piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval ja neid ei pea ümber vahetama. Palume muusikasõpradel arvestada, et täna on raske aeg nii korraldajatele, artistidele kui manageridele, kuna muusikatööstusele on eriolukord andnud erakordselt suure löögi. Korraldajad oma tänulikud, kui piletiomanikud raha tagasi ei küsi ning planeerivad Wagwan Music Festivali nautimise järgmisesse suvesse - nii toetad oma lemmikartisti ning kohalikke korraldajaid.
 
Kuupäeva mitte sobimise korral on aga mõistagi klientidel õigus ostetud piletite eest tasu tagasi saada. Tagasiostud toimuvad läbi Piletilevi süsteemi, milleks tuleb vastavasisuline e-maili saata aadressile tagasiost@piletilevi.ee. Tagasiostude vormistamine on võimalik kuni 15. Augustini, edasi kehtivad piletid uuel kuupäeval.
Müügipunktist ostetud piletite tagasiostuks palume saata piletite ID numbrid ning oma arvelduskonto number.
 
Tagasiostudega alustatakse 16.08.2021.

Wagwan festival garanteerib, et augustikuus on vähemalt üks megakuum õhtu! 08.07.2022 toome Lauluväljakule nimistu kuumadest hip-hop ja reggaetoni muusikutest - saab näha maailma üht tuntuimat  tantsumuusikat viljelevat Sak Noeli, vene publiku lemmikut Zombi ning mitmeid kuumi Eesti hip-hop esinejad!
 
Kataloonia päritolu Los Angeleses resideeruv DJ ja produtsent Sak Noel on maailma üks tunnustatuim reggaetoni DJ, kes kombineerinud ladina rütme ja elektroonilise tantsumuusikaga. Hitiga “Loca People” jõudis mees esimese Hispaania DJ-na 15 riigis muusikaedetabelite esikohale, millele järgnesid koostööd staaridega nagu Pitbull, Sean Paul, Major Lazer jt.
 
Sak Noel & Salvi ft. Sean Paul - Trumpets (Official Video) üle 160 miljoni vaatamisega
 
Vene päritolu hip-hop ja tantsumuusika austajad saavad sel korral kaasa elada 5 aastat areenil ja edetabelites figureerinub Zombile. 34-aastane Altaist pärit sõltumatu laulja ja produtsendi sulest pärit hitid on hästi tuntud klubimaastikul ning saavutanud YouTubes sadu miljoneid kuulamisi.
 
#ДелаемФлекс üle 100 mln vaatamise https://www.youtube.com/watch?v=BW6LuHPDNAY
 
D´n´B muusika austajad ootavad lavale aga Roni Size´e, kes on tippklubides ja festivalidel juba enam 20 aastat peaesinejate auväärses nimistus esinenud. Lisaks välismaistele tegijatele astuvad üles mõistagi kodumaised kuumad hip-hopi poisid nagu Arop, Pluuto ja Clicherik & Mäx, kes äsja koos Reketiga uue singli üllitasid.
 
Kuula Clicherik & Mäx - “Ära tuusa” feat. reket https://www.youtube.com/watch?v=x_O10y8GalQ&feature=emb_logo
 
2018. aastal esmakordselt Tallinnas toimunud Wagwan Festival ühendab hip-hopi ja reggaetoni mõjutustega muusika austajad ning toob kolmandat suve Eestisse žanris üle maailma tuntud esinejaid. Eelmisel suve ürituse peaesinejana astus ligi 5000-pealise publiku eest Lauluväljakul  üles Miyagi & Andy Panda.
 
* Wagwan tähendab Patwa slängis "mis toimub?" või "WAZ UP?". 
 
Koduleht: www.wagwan.ee  
Instagram: /wagwan_tallinn
Sündmused