Eripakkumised Piletilevi klientidele
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Osta soodsalt Rahvusooper Estonia piletid siit ja võida Piletilevi kinkepilet!

Täna, 27. mail jõudsid müügile kõik Rahvusooper Estonia 106. hooaja piletid.
Nüüd on 27. maist kuni 5. juunini kõikide mai 2011 - juuni 2012 etenduste piletid üllatushindadega kuni - 40% soodsamad.

Osta muusikavitamiin siit ja võid võita Piletilevi kinkepileti.
6. juunil läheb loosi kümme 10-eurost Piletilevi kinkepiletit nende vahel, kes on Piletilevi Facebook`i fännilehe kaudu soetanud omale Rahvusooper Estonia sooduskampaania pileti(d).

NB! Piletilevi e-poes saab ka registreerumata!

* Estonia etendustele kehtib korraga ainult üks soodustus.
* Kampaaniasoodustus ei kehti juba eelnevalt broneeritud piletitele.
* Kinkepiletite loosimises osalemiseks peab olema Piletilevi Facebook`i fännilehe fänn
* Loosimises osalemiseks peab kasutaja/isiku nimi Facebook`is ja Piletilevi internetipoes olema sama.


------------------------------------------------------------------------------------
Kogu Rahvusooper Estonia kava kampaaniahindadega leiad siit!
------------------------------------------------------------------------------------

Rahvusooper Estonia 106. hooaja uutest lavastustest ja projektidest


Estonia 106. hooaeg algab Richard Wagneri ooperi „Parsifal“ suurejoonelise ettekandega 25.- 28. augustini kultuuripealinna Tallinn 2011 ja Nargenfestivali raames Noblessneri valukojas. Eestis esmakordselt kõlava „Parsifali“ lavastusmeeskonnas on muusikaline juht Arvo Volmer, lavastaja Nicola Raab Saksamaalt ja kaaslavastaja Ran Arthur Braun Iisraelist (tõi Estonias oktoobris välja „Boheemi“). Kunstnikutöö teeb Robert Innes Hopkins Inglismaalt ja valguskunstnik on David Cunningham Šotimaalt. Lisaks rahvusooperi solistidele laulavad külalistena Richard Decker USAst, Roman Sadnik, Magdalena Anna Hofmann ja Martin Winkler Austriast, Manfred Hemm, Irmgard Vilsmaier ja Eike Wilm Schulte Saksamaalt, Denis Sedov Iisraelist, Richard Wiegold Inglismaalt, Koit Soasepp Soome Rahvusooperist jt.
17. septembril tähistatakse piduliku galakontserdiga Eesti kõigi aegade ühe silmapaistvama baritoni Tiit Kuusiku 100. sünniaastapäeva, kus peaesinejaks on tuntuim eestlane maailma ooperilavadelt, bass Ain Anger. Juubeligala kunstiline juht on Arne Mikk. Traditsiooniliselt tähistatakse galakontserdiga ka rahvusvahelist muusikapäeva 2. oktoobril, kava paneb seekord kokku ooperijuht Mart Mikk.
Leedu Rahvusooper on oma etendustega Estonia laval 24.-28. septembrini. Eesti publiku ette jõuab G. Verdi ooper „Otello“, F. Halevy ooper „Juuditar“, S. Prokofjevi ballett „Romeo ja Julia“, B. Eifmani ballett „Red Giselle“.
Esimeseks ooperi uuslavastuseks statsionaaris on Giacomo Puccini ooper „Manon Lescaut’“, mille esietendus on 4. novembril. Selle muusikaline juht on Arvo Volmer ja lavastaja Andrejs Žagars Läti Rahvusooperist. Lavakujunduse teeb samuti Lätist pärit Renāte Lorence ja kostüümid Kristīna Pasternaka.
Sarja „PööningTants“ teine lavastus Dmitri Harchenko „OOO / Out Of Opera“ etendub
Rahvusooper Estonia kammersaalis alates 5. novembrist. Teine kammersaalis toimuv sündmus on 27. novembril Saima Kranigi balletigala „Elu nagu tants“.

2. detsembril jõuab balletisõprade rõõmuks lavale Ronald Hyndi ballett „Rosalinde“ Johann Straussi muusikale. Hyndi „Coppélia“ rõõmustab lapsi juba möödunud aasta märtsist, nüüd siis kavas lugu täiskasvanutele. Ballett järgib opereti „Nahkhiir“ vaimukat süžeed, viies vaataja glamuurse maskiballi ja pikantsete intriigide maailma. Tunnustatud briti teatrikunstniku Peter Docherty kujundus elustab laval kuldsete kahekümnendate - muusikalide ja tummfilmide ajastu - muretu elu. Lavastuse muusikaline juht on Mihhail Gerts.

Menukad balletiõhtud pakuvad kogu hooajal erinevaid vanu ja uusi kavasid ning detsembris on jälle kavas laste lemmik „Pähklipureja“. Teist hooaega jätkavad jõulukuul ka „Mõmmi jõuluaabits“ ja „Käsikivi kosmosest“.

23. detsembril teeb Rahvusooper Estonia tallinlastele jõulukingituse – Tallinna Metodisti kirikus kõlab kaunis pühademuusika. Tuntud jõululugudega esinevad Rahvusooper Estonia solistid, koor ja orkester, muusikaline juht ja dirigent on Risto Joost. Aasta lõpetab traditsiooniline uusaastaball 31. detsembril.

27. jaanuaril jõuab esmakordselt Eestisse G. F. Händeli ooper „Julius Caesar“, mille muusikaline juht ja dirigent on Andres Mustonen, lavastaja Georg Rootering Saksamaalt ja kunstnik Lukas Noll, samuti Saksamaalt.

11. veebruaril olete oodatud Estonia kontserdisaali Vincenzo Bellini ooperi „Norma“ kontsertettekandele. Peaosades Virginia Wagner (Argentiina) ja Kaludi Kaludow (Bulgaaria).

Operetisõbrad on oodatud Estoniasse 22. märtsil, kui lavastaja Neeme Kuninga käe all jõuab lavale Mitch Leigh’ muusikal „Mees La Manchast“.

Kontsertetendus noortele ooperi- ja balletihuvilistele „Laserharf“ esietendub 4. aprillil.
Estonia solistide esituses tulevad ettekandele populaarsed lood ooperi- ja balletirepertuaarist ning räägitakse põnevaid lugusid, millele on saateks parajal määral tossu, välku ja müristamist. Lavastaja on Mart Mikk.

28. aprillil tähistame rahvusvahelist tantsupäeva traditsioonilise suurejoonelise galaga, mille kunstiline juht on Toomas Edur.

Maailmaesietendus on Estonias 11. mail, kui lavale jõuab Toomas Eduri lavastajadebüüt Tauno Aintsi muusikale „Modigliani – neetud kunstnik“. Ballett jutustab värvika loo 20. sajandi ühe kuulsama boheemlasest kunstniku Amedeo Modigliani (1884–1920) tormilisest elust.

11. ja 13. mail kõlavad Tartu ja Tallinna kirikutes Sergei Rahmaninovi „Vesprid“, kus Rahvusooper Estonia koor toob Tõnu Kaljuste juhatusel kuulajateni ühe tuntuma suurteose vene liturgilisest muusikast.

------------------------------------------------------------------------------------
Kogu Rahvusooper Estonia kava kampaaniahindadega leiad siit!
------------------------------------------------------------------------------------