Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SebraPilet – lihtne, mugav ja turvaline


KASUD KORRALDAJALE:


Internetireklaam saavutab efektiivsema kasuteguri

- klient saab koheselt reklaami mõjutusel realiseerida oma  piletiostu. Müüdud piletite maht kasvab.

Klient ei pea enam pileti ostmiseks tegema lisaliigutusi:
- minema müügipunkti piletit ostma või
- eelnevalt internetist ostetud piletitele järgi
 
Turvalisuse tagavad triipkood, Piletiostja nimi (mida saab alati võrrelda isikudokumendiga).
 
Lihtne teavitada piletiostjaid muudatustest.
 
 
Kuna internetipoest ostjate isikuandmed säilitatakse andmebaasis, saab Piletilevi (samuti müügiprogrammi alamekeskuse kasutaja) kliente teavitada ürituse ärajäämise või muude muudatuste korral piletiostjaid e-maili teel.
 
 

 

KASUD PILETIOSTJALE:

 

- Tasuta piletiväljastus

SebraPilet on ainuke piletiostja jaoks tasuta internetist ostetud piletite kättetoimetusviis.

 

- Mugav ja kiire

Pileti saab koheselt internetist ostes välja trükkida ja programm saadab piletite PDF-faili ka kliendile tema märgitud e-maili aadressile

 

- Tagasiost

Ürituse ärajäämise või ürituse piletite tagasiostu vajaduse korral teostab Piletilevi pileti tagasiostu elektrooniliselt. Klient ei pea oma raha tagasisaamiseks pöörduma ise Piletilevi poole.

 

- Pilet ei kao ära

SebraPiletit on võimalik säilitada ostja arvutis, e-maili programmis  ja samuti säilib SebraPilet ka Piletilevi müügiprogrammis, kust seda siis kliendile vajadusel uuesti edastada on võimalik.

 KOGEMUS/STATISTIKA:

 

Statistika näitab, et üritustele, kuhu PDF-pilet on müügi algusest peale külge lülitatud, valitakse internetipoest ostes 50% juhtudest kättetoimetusviisiks SebraPilet. Müük internetipoest moodustab Piletilevi müügimahust 14-22%.

 

 

 

SEBRAPILET – LIHTNE KONTROLLIDA:

 

Piletilevi müügiprogrammi müügiaruannetes on väljastatud PDF-piletite arv selgelt välja toodud. See võimaldab korraldajal piletite kontrollimiseks teha järgmine valik:

 

1. Kontroll paberilt:

kui üritusel kontrollitakse pileteid ühes sissepääsus, ning müüdud SebraPiletite arv on mõistlikult väike (max 60) saab korraldaja müüdud PDF-piletite nimekirja trükkida eraldi A4 paberile, millel on väljatoodud PDF-piletite ID- ja triipkoodide numbrid. Uksel pileteid kontrollides võrreldakse piletiostja poolt väljaprinditud SebraPiletit ja aruannetes kajastuvaid numbreid ning sisenenud pilet tõmmatakse nimekirjast maha.

2. Elektrooniline kontroll:     

  • Kui üritusele on ostetud suures koguses SebraPileteid – Off-line kontroll toimub spetsiaalse triikoodi lugeja abil kuhu on eelnevalt müügiprogrammist sisestatud ostetud PDF-piletite triipkoodide numbrid. PDF-piletitega sissepääs peab toimuma sel juhul ühest uksest; 
  • Kui piletikontroll toimub mitmel uksel – On-line kontroll, mis soovi korral võimaldab kontrollida KÕIKI Piletilevist müüdud ja korraldajale väljastatud pileteid triipkoodilugejatega. Samuti saab kontrollida ka vahetult enne sisenemist Piletilevi müügisüsteemi kaudu müüdud pileteid (a´la toimumiskoha kassast enne sisenemist).

 

NB! Ka Off-line kontrolli korral on võimalik kõigi Piletilevist müüdud ja korraldajale väljastatud piletite triipkoodikontroll. Off-line süsteemiga ei saa kontrollida vahetult enne sisenemist ukselt/kassast ostetud pileteid)

 

PDF kontrolli manuaal

 

 

 

AJALOOST:

Kodus trükitav pilet on üle maailma erinevate piletimüügifirmade poolt kasutusel juba aastaid. Lähim kogemuslik näide on Soomest, kus Lippupiste ja Lippupalvelu on müünud A4 paberil ostja poolt ise trükitavaid pileteid juba 2000 algusest. Kui alguses pidasid Soome teatrid oluliseks A4 piletite elektroonilist kontrolli, siis aastate jooksul on sellest loobutud. Määratud istekohtadega saalides on piletivõltsija vahelejäämise oht väga suur ja üks kultuurne inimene seda teed ei lähe.

Eesti kogemus 2005. aasta jaanuarist on toonud Piletilevile tagasisidet vaid paarist väärkasutuse üritusest.

 

Küsi rohkem oma projektijuhilt!