Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

 Vali üritus 

Kui oled leidnud ürituse, millele soovid piletit osta,
siis kliki nupule 'Osta'.

 
 

 Logi sisse 

Sisesta oma kasutajanimi ja parool ning kliki lingile 'LOGI SISSE'. (Kasutajanime ja parooli saad registreerudes netipoe kasutajaks.)

NB! Et piletite kättesaamine oleks mugav ja meeldiv (loe: et piletid kätte saaks) tuleb kõik infoväljad täita korrektse ja tõese infoga, sest piletid väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel sellele isikule, kelle nime all te ennast registreerite.

 

 

 Sisesta (kaardi/soodus)kood 

Koodi (kaardi koodi) alusel soodushinnaga piletite ostmiseks sisesta saadud kood ja vajuta 'OK'.

 

 

 Vali piletid 

Rippmenüüdest saad valida, kuhu, mis hinnaga ja mitu piletit osta. Valida saad sektorite ja hinnaklasside vahel, aga mitte enam üksikute kohtade vahel. Kui sektor ja piletid valitud, kliki nupul 'Paku piletid', ja programm näitab valitud sektoris ja hinnaklassis sulle müüdavaid kohti,

 

mida saad näha klikates nupule 'Vaata pakutud kohti'.
NB! EMT sooduspiletite ostmiseks tuleb (enne piletite ostukorvi lisamist) kirjutada piletite arv EMT sooduspileti väljale (olles enne sisestanud EMT koodi sooduskoodi väljale ja vajutanud 'OK').
Lõpuks pane piletid ostukorvi klikates lingile 'Lisa ostukorvi'.

 

Ostukorvi võib panna mitme erineva ürituse pileteid. Klikates lingil 'Lisa järgmised piletid' saad lisada uusi pileteid, klikates ristile piletite järel saad eemaldada piletid ostukorvist. Kui oled kõik soovitud piletid ostukorvi pannud, siis kliki nupule 'Edasi'.

 

 

 

 Vali pileti(te) kättesaamise viis 

Avanenud lehekyljel saad valida mil viisil soovid piletid kätte saada.
NB! Ise piletitlele järgi minnes lisandub piletihinnale 10 kooni, kullerteenusega kättetoimetamisel 75 krooni.
Kliki nupul 'Edasi'. 

 

 
 

 

 

 

 

 Maksa piletite eest 

 

Vali maksmisviis ja sind suunatakse tehingu sooritamiseks panga lehekülgedele.

NB! Krediitkaardiga makstud piletid saab lunastada pärast 3 (kolme) päeva möödumist maksmisest.

NB! Peale makse sooritamist vajuta kindlasti nupule 'Tagasi kaupmehe juurde' ('Back to merchant'), sest piletite kättesaamiseks on vaja arve/tellimuse kinnituse numbrit. SebraPileti puhul saad pileti välja printida kohe või hiljem oma e-postkastist.

NB! Piletite müügipunktist kättesaamiseks on vaja kaasa võtta arve/tellimuse kinnituse number ja kindlasti ka isikut tõendav dokument. Pileti(te) ostja ja Pileti(te)le järgi mineja peavad olema üks ja sama isik.