Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ÄRA SEISA JÄRJEKORRAS - m.piletilevi.ee

Mobiilne pilet - Osta kiirelt ja lihtsalt enda nutitelefoniga. 
- Ava mobiilibrauseris piletilevi.ee
- Teosta piletiost kiirelt ja lihtsalt enda kasutajakontoga
- Maksa kuu lõpus mobiiliarvega (max 50€) või kohe internetipanga kaudu
- Sebrapiletit võib näidata sissepääsus telefoniekraanilt või väljaprindituna paberilAva Mobiilibrauseris m.piletilevi.ee, leia soovitud üritus alamkategooriate või 'OTSING' kaudu, tutvu soovi korral sündmuse infoga ning vajuta nupule 'OSTA'. Enne internetipoodi sisenemist on vaja enda kasutajaga sisse logida. Kui Teil ei ole veel kasutajat, saate seda teha lihtsalt, vajutades nupule 'REGISTREERU SIIN'.

Olete jõudnud 'Ostukorvi'. Valige soovitud kogus pileteid ning pileti tüüp. Kontrollige piletite kogust ja summat ning vajutage nupule 'LISA OSTUKORVI'. Kontrollige, kas ostukorvis on soovitud piletid ning määrake sobiv 'Kättetoimetusviis' ja 'Makseviis' ning vajutage nupule 'KINNITA VALIK'.
Soovi korral realiseerige Piletilevi Kinkepiletid. Kinkepiletite 'realiseerimise koodid' sisestage ükshaaval. Kontrollige, kas maksmisele kuuluv summa on korrektne ning vajutage nupule 'MAKSMA'. 

Võimalik on valida toimetamise keel valikust EST, ENG, RUS, FIN. Vajutades ekraani paremas ülemises nurgas olevale 'Võtme' märgile on võimalik näha ostetud pileteid, internetipoodi, muuta enda konto andmeid, tutvuda lepingu tingimustega ja enda konto alt välja logida. 

Piletilevi ÄPPi kasutamise juhendi leiad SIIT!

Piletilevi Kinkepileti realiseerimise juhendi leiad SIIT!