Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

15.02 jäi ära 'Kes kardab Virginia Woolfi?'

Kahjuks jäi näitleja haigestumise tõttu ära täna, 15. veebruaril Tallinna Linnateatri Kammersaalis toimuma pidanud lavastuse “Kes kardab Virginia Woolfi?” etendus. 15. veebruari asendusetendus toimub 29. aprillil. Kehtivad samad piletid.

Deniss Matsujevi kontsert toimub päev varem

Kontsert toimub päev varem ehk 17. juunil seoses Deniss Matsujevi osalemisega XVI  rahvusvahelise Tšaikovski nimelise konkursi žüriis. Ostetud piletid kehtivad. Vajadusel saab piletid tagastada kuni 01.03 k.a. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

JÄÄB ÄRA: 17.02 kl.14 etendus 'Minu vanaisa oskas lennata'

Piletid vahetatakse ümber teiste kuupäevade vastu või ostetakse tagasi. Oma soovist palun anna teada aadresil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märgi ka enda tellimuse number. 

Diskoteka Retro Festival asukoha muutus uus asukohta Sillamäe rand

Muutub 06.07 Diskoteka Festivali asukoht. Uus asukoht on Sillamäe rand. Kõik ostetud piletid kehtivad uues toimumiskohas ja pileteid ei ole vaja ümber vahetada.

JÄÄVAD ÄRA: SLIM kontserdid Tallinnas ja Narvas

SLIM kontserdid 14.02.2019 Tallinnas ja 15.02.2019 Narvas jäävad ära! Pileteid saab tagastada kuni 20.02.2019.

Linnateatri mängukavas toimusid muudatused!

Kahjuks jäävad näitleja haigestumise tõttu ära täna ja homme, 11. ja 12. jaanuaril Tallinna Linnateatri Põrgulaval toimuma pidanud lavastuse “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.” etendused. 11. jaanuari asendusetendus toimub 23. aprillil. Kehtivad samad piletid. 12. jaanuari asendusetendus toimub 24. aprillil. Kehtivad samad piletid. Kui asendusetendusele pole võimalik tulla, ostetakse piletid tagasi 18. jaanuarini Tallinna Linnateatri kassas. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga (tel 624 8032, tagasiost@piletilevi.ee). TALLINNA LINNATEATER VABANDAB!

Näitleja haigestumise tõttu jäi ära 17. detsembril Tallinna Linnateatri Põrgulaval toimuma pidanud “Kirsiaed” etendus

Asendusetendus toimub 4. märtsil. Kehtivad samad piletid. Kui asendusetendusele pole võimalik tulla, ostetakse piletid tagasi 22. detsembrini Tallinna Linnateatri kassas. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisusse märkida enda tellimusenumber. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

Toimumiskoha muudatus: 'Ernesto küülikud'

Musta Kasti lavastus „Ernesto küülikud“ vahetasid toimumiskohta – uus mängupaik on Tartu Saksa Kultuuri Instituut. Kõik olemasolevad piletid kehtivad uues toimumiskohas. 

4.04 toimuma pidanud etenduse „Teineteiseta“ Sadamateatris jääb ära.

Piletid ostetakse tagasi või vahetatakse ümber järgmistele etendustele 7.05 või 8.05. Oma soovist palume teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkige enda tellimuse number. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

JÄÄVAD ÄRA: Pedro Javier Gonzálezi kvarteti (Hispaania) kontserdid

Pedro Javier Gonzálezi kvartett (Hispaania) Pärnus, Tallinnas, Jõhvis ja Tartus - JÄÄB ÄRA

Etendus ''Kajakas 73458'' toimub uuel kuupäeval!

Varasema 20.02.2018.a. asemel, toimub etendus 15.05.2019

ERSO: JÄRVI JA RANDALU kontsert toimub 26. aprilli asemel 25. aprillil

Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Kui teile uus kuupäev ei sobi, siis saate pileti tagastada kirjutades tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisusse palume märkida tellimusenumber.

Jäävad ära kõik 'Sina ja Mina ja Meie' etendused.

Pileteid saab tagastada kuni 25.02.2019. PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul. Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a Circle K teenindusjaamades. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

16.07.2017 toimuma pidanud Tiibeti lauliku Drukmo Gyal Dakini südasuvine kontsert lükkub edasi uuele kuupäevale - 23.09.2017 lauljanna sugulase raske haigestumise tõttu!

Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Juhul kui muu kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 20.08.2017. Pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number ning millisele etendusele soovite minna või kas soovite pileti tagasi osta. Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast.

JÄÄB ÄRA: 02.04.2017 Kellaviietee Five O'Clock Tea muusikasalong

Sündmus jääb ära. Piletid vahetatakse ümber teise kuupäeva vastu või ostetakse tagasi Piletilvi müügipunktides (v.a. Statoil) kuni 09.04.17 (k.a).

20.03 ja 21.03 'Ema Couragde' etendused ei toimu!

20.03 etendus asendatakse 'Kodumaa karjed' etendusega. Ostetud piletid kehtivad asendusetendusel, ostetakse tagasi või vahetatakse mõne teise NO99 etenduse vastu.

Linnateatri detsembrikuu mängukavas toimusid muudatused!

20.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 22.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära 27.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 28.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära, asendusetendus „Köster“ 29.12 „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“ jääb ära

JÄÄB ÄRA: Volk ja Bella 'KAKS NEITSIT' lisaetendused jäävad ära

Lisaetendused jäävad tehnilistel põhjustel ära. Piletid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a. Statoilid) kuni 26.04 (k.a.)

Teatrietendus 'Kannatanu Goldiner ja tagajärjeks veidi ookeani' jääb ära

Piletid ostetakse tagasi kuni 15.04.15 (k.a).

22. veebruari Disco Tallinn asukoht muutub ja esinejate nimekiri täieneb

22. veebruaril leiab aset pidude- ning kontsertidesarja Disco Tallinn järjekordne suursündmus eesotsas maailmakuulsa Kraak & Smaak kontserdi ning Peeter Piheli õhtusöögiga. Varem välja kuulutatud Vaba Lava asemel toimub see aga sarja peamises kodus, endises teater NO99 ruumides aadressil Sakala 3, Tallinn.
 
Kolimise peamiseks põhjuseks on haruldane võimalus kasutada legendaarset teatrisaali maja 2. korrusel – Hollandi bändi Kraak & Smaak kontsert toimub just seal. Teisalt annab Sakala 3 maja kohviku kasutamine võimaluse pakkuda kõikidele Peeter Piheli õhtusöögi nautijatele tehniliselt oluliselt parema elamuse.
 
Täienenud on ka 22. veebruari Disco Tallinn esinejate nimekiri. Esmakordselt sarja ajaloos astub erilise, spetsiaalselt antud õhtu jaoks kokku pandava “Disco ei peatu” kontserdiga üles elav legend Ivo Linna!
 
Antud õhtu peaesinejana annab 8-liikmeline Kraak & Smaak Eestis esmakordse täispika kontserdi. Nad on elektroonikat, funk’i, disco’t ja house’i maitsekalt segav Hollandi kooslus, kelle pikad live show’d mitmete lauljatega on nõutud üle kogu maailma. Silmatorkavalt palju on neil olnud ülesastumisi oluliste festivalide raames, näiteks Glastonbury UK’s, Coachella USA’s, Sziget Ungaris, Good Vibrations Austraalias jpt. Bändi on omal ajal märganud ning toetanud teiste hulgas Kanye West.
 
Kraak & Smaak’i kontserdile eelneb Eesti tippkoka Peeter Piheli ainukordne õhtusöök. Kolmest käigust koosnev kulinaarne elamus annab julge ja loomingulise ülevaate Eesti toorainest. Kuigi Disco Tallinn on Peeter Piheliga ka varem edukaid koostööprojekte tehtud – veebruaris 2018 näiteks müüdi välja erakordne kogus 450 õhtusööki, ei korda Peeter end kunagi ja üllatab nii sisu kui vormiga alati.
 
Õhtusöögile ning kontserdile järgneb Disco Tallinna tantsulisem osa residentide Widenski ja Tom Lilienthali juhtimisel. Põnevaid külalisesinejaid lisandub programmi peagi veel.
 
Nii Peeter Piheli õhtusöögiga kui tavapiletid on soodushinnaga eelmüügis Piletilevis ning Circle K teenindusjaamades üle Eesti. Õhtusöögiga piletite arv on väga piiratud ning neid saabki soetada vaid eelmüügist.