Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
5. septembril kell 12 algab kolm päeva kestev festival 'Estonia teatrilaat'

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

5. septembril kell 12 algab kolm päeva kestev festival 'Estonia teatrilaat'

Täna, 5. septembril algab kolm päeva kestev Estonia teatrilaat, mis juhatab sisse rahvusooperi 109. hooaja. Maratonlaada esimene päev on pühendatud balletile ja teatri kõrvale püstitatud suurel välilaval saab kella 12-17 jälgida Eesti Rahvusballeti treeningtunde, kuulata endiste esitantsijate Tiiu Randviiru, Aime Leisi, Kaie Kõrbi ja Age Oksa meenutusi, jälgida balletiproove Toomas Eduri juhtimisel ning tutvuda Tallinna Balletikooli tegevusega. Kell 21 õhtul toimub suurejooneline balletigala.

 

6. september on ooperipäev, mis algab kell 12 beebikontsertidega ja lõpeb kell 20 piduliku galaga. Päev mahutab tsirkusestuudio lavastuse, kostüümiparaadi, EMTA tudengite kontserdi, grimmikunstiga tutvumise ja koorikontserdid.

 

7. septembril kell 12-15 on kavas traditsiooniline laadapäev, kus kolmetunnise kontserdi käigus antakse ülevaade kogu algavast hooajast ja Estonia maja ümbrus on täis eripalgelist rõõmsat laadamelu ja kauplemist. Avatud on ooperi- ja balletimaa, laste- ja spordiala, kirbuturg jpm. Külastajate abiga valitakse välja Estonia uus majakook.

 

Kõigil kolmel päeval toimub soodsate piletite, meenete ja kostüümide müük ning avatud on kohvikud. Laat on külastajatele tasuta. Lähem info kodulehelt: Teatrilaat

*Soodustus 30% kehtib AINULT TEATRISAALI etendustele va Etoile Ballet Gala. Müük toimub avaliku koodi alusel, mille leiab kodulehelt etenduse juurest. 
 

NB! Soodustusega piletite ostmiseks sisestada internetipoes „(Soodus kood)“ lahtrisse kampaaniakood LAAT ja vajutada nuppu „Sisesta“. Ostmisel valida hinnatüübiks „Teatrilaat“.