Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Algas NUKU teatri piletite sooduskampaania!

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Algas NUKU teatri piletite sooduskampaania!

Tänasest pühapäevani ehk 17.–22. jaanuarini kestab NUKU teatripiletite sooduskampaania „Nupukad teatrielamused”. See tähendab, et jaanuari, veebruari, märtsi ja aprilli etendustele saab soetada eriti hea ja soodsa hinnaga teatripileteid!

Mängukavas on pea kõik teatri repertuaaris olevad lavastused, kust leiab sobiva igaüks – nii 10-kuune laps, 16-aastane noor kui ka keskealine täiskasvanu. Uuslavastustest on müügis kõik järgmistel kuudel esietenduvad lavastused: „Väike prints”, „Linnud”, „Nutude salajutud” ja „Timm Thaler ehk Müüdud naer”.

Ühtlasi on võimalus saada osa ka mitme lavastuse viimastest etendustest. 3.–5. märtsini mängitakse viimaseid kordi vendade Grimmide tuntud muinasjuttu „Rapuntsel”, 30. märtsil ja 1. aprillil antakse viimased „Emma ja ajakivi ehk Nukkude teatri” etendused. Lavateed on lõpetamas ka „Lugu kahest vereliblest” ning „Ajarefrään”, eelviimased etendused on märtsis, kõige viimased maikuus.

Kõiki pileteid on piiratud koguses! Piletikampaania jooksul kehtivad hinnasoodustused on järgmised: kõik väikelastelavastused maksavad 7 eurot (tavahind 9 eurot) ning täiskasvanu saatjapilet on jätkuvalt 5 eurot. Uuslavastuse „Nutude salajutud” puhul tuleb pilet osta igale saalis viibijale, sh ka alla 1-aastasele lapsele. Koolilastele mõeldud lavastuste piletihind on kampaania ajal 8 eurot (tavahind 11 eurot) ning noortele ja täiskasvanutele mõeldud lavastuste „Ajarefrään” ning „Lemuel Pitkini demonteerimine” pilet maksab 9 eurot (tavahind 16 eurot). Uuslavastuse „Linnud” erihind kampaania ajal on 14 eurot (tavahind 20 eurot).

Soodsast võimalusest on oodatud osa saama ka suuremad seltskonnad – lasteaia- ja kooligrupid. Nende broneeringuid võetakse vastu telefonil 6679 555 (kassa) või 6670 510 (müügijuht) või e-kirja teel aadressil kassa@nuku.ee.