Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Eesti kõige uuem teatrimaja avab märtsikuus uksed

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Eesti kõige uuem teatrimaja avab märtsikuus uksed

Täna, 24. jaanuari südaöösel algas Ugala kevadhooaja piletimüük. Esimese 17 minuti jooksul sai välja müüdud Ugala avapidu 18. märtsil. Sel õhtul esietendub Ugala suures saalis Lembit Petersoni lavastus „Nähtamatu daam“, millele järgneb pidu kogu majas. Üles astuvad Tanel Padar Blues Band ning DJ Mart Juur.
 
Ugala teatri juht Kristiina Alliksaar: „Ootasime juba remonditud majas toimuvate etenduste piletimüügiga viimase hetkeni, et olla kindlad, et jõuame ehitusega ikka ilusti valmis. Ehitaja teeb väga tubli tööd ja nüüd on kindel, et avame kauni Vaksali tänava teatrihoone 18. märtsil. Meie suureks üllatuseks müüdi maja avapeo piletid välja esimese 17 minutiga. See on midagi erakordset. Aitäh publikule, kes meid usaldab. Tunda on, et Ugala koju tagasi pöördumist oodatakse väga, me ise ootame ka!“
 
Esimesel müügipäeval kogunes hommikul Ugala kassasse ka pikk järjekord piletisoovijatest. Menukamad olnud eelkõige kevadised uuslavastused. Kõige suuremat huvi tuntakse Ugala avalavastuse vastu, milleks on ajastutruu mõõga- ja mantlikomöödia „Nähtamatu daam“. Populaarseim lastelavastus on väikese saali esimene uuslavastus „Vai-vai vaene Vargamäe“ ehk „Tõde ja õigus“ lastele. Juba ostetakse hoogsalt pileteid ka Ugala kevadhooaja lõpulavastusele „Gogoli disko“, kus ulme-põneviku tegevus haarab pöördlaval istuva publiku 360 kraadi.
 
Selleks et vastu võtta kõik teatrisõbrad, kes soovivad kärsitult Ugala uut teatrimaja uudistama tulla, ei võta Ugala kevadhooajal ette väljasõite teistesse linnadesse ja mängib etendusi ainult Viljandis. Kevadhooaja mängukavaga saab tutvuda Ugala veebilehel, kust leiab kõik etendused märtsikuust kuni augustini.