Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Esietendub Jaan Ulsti tantsulavastus ''Kreutzwald meets Dance''

Homme, 9. mail kell 19:00 esietendub Sadamateatris Jaan Ulsti tantsulavastus „Kreutzwald meets Dance“. Lavastust mängitakse vaid kolmel korral, järgmised etendused toimuvad 11. ja 12. mail.

Koreograafi ja lavastaja Jaan Ulsti sõnul kõnetab „Kreutzwald meets Dance“ ajalugu meis endis.

„Tantsulavastuse ambitsioon on punuda eesti muinaslugude tegelased muinasjutumaailma, mis asub elama kaasaja inimese sees. Kaob side reaalse ja fantaasiamaailma vahel – jõuame tänapäeva inimese mänguväljakule, kus peab pidevalt valima infot, pooli, inimesi, moraali, reaalsust. Tekib küsimus, keda saame usaldada,“ tutvustas lavastust Jaan Ulst.
 
Lavastuse „Kreutzwald meets Dance“ assistent ja dramaturg on Liina Olmaru, muusikalise kujunduse on teinud Jaan Ulst ja Ardo Ran Varres, kunstnik on Maarja Meeru ja valguskujundaja Siim Allas.

Lavale astuvad Rita Dolgihh, Maarja Mitt, Milena Tuominen, Laura Quin, Kristina Markevičiute ja Tatevik Mkrtoumian ning muusikud Toivo Sõmer ja Ardo Ran Varres.