Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
GURMEETEATER ESITLEB: 'KRIMINAALNE ÕHTUSÖÖK'

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

GURMEETEATER ESITLEB: 'KRIMINAALNE ÕHTUSÖÖK'

16. ja 17. oktoobril Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus.

Lavastajad Diana Leesalu (Tallinna Linnateater) ja Veiko Tubin (Tallinna Linnateater)

Stsenaarium Diana Leesalu, Veiko Tubin ja Paul Piik

Kunstnik Marion Undusk

Valguskunstnik Emil Kallas (Tallinna Linnateater)

Muusikaline kujundaja Veiko Tubin

Peakokk Mihkel Heinmets

 

Hermes Mansu on maailmakuulus kunstnik, kes on edukalt varjanud oma isikut. Mitte keegi ei ole teda kohanud, kuid tema kunst on vaieldamatult äratuntav ja geniaalne. Härra Mansu uusima teose esmaesitlusele ja pidulikule õhtusöögile on saanud kutse parimatest parimad, sest see õhtu on märgilise tähtsusega sündmus eesti kultuuriajaloos. Kõik on detailideni paigas: auväärsed erikülalised, kogemustega õhtujuht ja hoolikalt valitud menüü kõikidele külalistele. Ent esmaesitlus võtab ootamatu pöörde ja kunsti asemel saab õhtu endale täiesti uued kangelased.

 

„Kriminaalne õhtusöök“ on unikaalne elamusõhtu, milles kohtuvad gurmeetoit ja krimilavastus. Kahe ja poole tunni jooksul saab nautida tippkokkade poolt valmistatud kolmekäigulist õhtusööki ning jälgida kriminaalseid sündmusi, mis arenevad vaatajate silme all. Õhtu on täis häid maitseid ja ootamatusi, sest külaliste hulgas on isikuid, kellel on õhtusöögiga omad plaanid. Kas oled kindel oma lauanaabri kavatsustes?

Gurmeeteater haarab kõik su meeled. Sina oled osa kogu õhtu sündmustest ja lõpplahendus on ettearvamatu.

 

Pakett sisaldab:

1.Meelelahutusprogrammi (2,5h)

2. Kolmekäigulist õhtusööki

3. Eel- ja pearoa juurde klaasikest veini

4. Magustoidu juurde kohvi või teed

5. Tervitusjooki

 

NB! Kohapeal on võimalus vastavalt soovidele jooke juurde tellida