Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Kamran Shahmardan/Nikolai Gogol - HULLUMEELSE BLOGI

Show & Dinner restoranis Merineitsi
 
Polygon Teater koostöös The Theatre of Black and White
 
Lavastaja: Kamran Shahmardan (Soome)
Mängib: Tamur Johannes Tohver
Valgus ja videokujundus: Aleksander Erstu
Menüü ja teenindus: Margus Tammpere
 
Esietendus 2. aprillil 2016!
 
Lavastus on kutsutud rahvusvahelisele teatrifestivalile Türgis 11-15. aprill 2016 ja kevadel on võimalik seda näha vaid 2. aprillil, 4. aprillil, 27. aprillil ja 28. aprillil Show & Dinner restoranis Merineitsi.
 
Sotsiaalne tragikomöödia “Hullumeelse blogi” on üliaktuaalne ja ühiskonnakriitiline teos,
kus uuritakse väikese ametniku hinges toimuvat.
Mis saab siis, kui me võtame kõike meedias ilmunut isiklikult?
Kus on tänases hullumeelses maailmas piir vaimuhaiguse ja reaalsuse vahel?
 
Näidendi autor Kamran Shahmardan on Soomes elav aserbaidžaani filmirežissöör ja teatrilavastaja, kes 2003. aastal lõi oma teatri The Theatre of Black and White ja aasta hiljem samanimelise rahvusvahelise teatrifestivali, mille kunstiline juht on tänaseni. Lavastanud üle 20 näidendi Aserbaidžaanis, Venemaal, Soomes ja mujal.
Hind 25 €
 
Piletihind sisaldab:
teatrietendus
suupisted Chef de Cuisine Margus Tammperelt,
kes pakkus oma eksklusiivset loomingut ka tänavusel presidendi vastuvõtul
sissepääs ööklubisse Café Amigo (va eriüritused)
 
Etendus algab kell 19.00, uksed avame kell 18.00.
 
Kõikidest ühe tehinguga ostetud piletitest moodustatakse laudkond. Kui soovite paigutusi muuta, palume ühendust võtta Sokos Hotels Tallinn müügiteenindusega tel 680 9300 või viru.reservation@sok.fi