Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Karlova Teatris esietendub Andres Dvinjaninovi monokomöödiaLaupäeval, 30. novembril esietendub Karlova Teatris Andres Dvinjaninovi monokomöödia “Vanuse viiskümmend varjundit”.

Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust? Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Aga kas oleme vanemaks saades targemad? Või mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?

Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümneviienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.

Lavastus põhineb rootsi arsti, õppejõu, kirjaniku ja stand-up koomiku Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.

Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!

PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!

Esietendus 30. novembril 2019 kell 19 Karlova Teatris (Tähe 66, Tartu).