Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Laupäeval, 7. märtsil toob made in estonia maraton 2015 lavale etenduskunstide lühivormid

Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb maraton. Naermine on lubatud. Arvata, tunda ja mõelda võib ka. Nagu ikka, et tuled ja sirutad jalgu eesistuja pingi all, räägid toredate inimestega natuke juttu ja kui uksest välja astud, on kuidagi parem olla. Ise ka ei tea, miks.

 


Enne kalendrikevade algust koguneme laupäeval, 7. märtsil Kanutl Gildi SAALi, et ühe õhtu jooksul vaadata-kuulata-kogeda erinevaid etenduskunstide lühivorme, sest lava on avatud etenduskunstidele ja publikule. made in estonia maratoni korraldab Kanuti Gildi SAAL juba 8. korda - esimest korda toimus festival 2006. aastal. Osalevaid kunstnikke ja rühmitusi on terve hulk ning kõik kunstnike poolt esitamisele tulevad etteasted mahuvad 5-15 minuti sisse ja Kanuti Gildi SAALi lavale. 

 

made in estonia maraton 2015 osalejad: Henri Hütt, Triis Aas, Helipojad, Kristina Paškevicius, Indrek Hirsnik, Silver Soorsk, Laur Kaunissaare, Eike Ülevain, Epp Kubu, Eva Labotkin, Rait Rosin, Laura Kõiv, Nele Suisalu, Marita Lumi, kadrinoormets, Carmel Köster, Rene Köster, kirjastus ;paranoia, Hannes Aasamets, S.S. Fabrique jt.

 

Õhtu kava kodulehel alates 6. märtsist aadressil www.saal.ee.

 

Õhtu piletid eelmüügis Piletilevis 7/10 eur ning pool tundi enne algust kohapeal 9/12 eur.