Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Must Kast tähistab neljandat sünnipäeva Märtsidionüüsiaga Genialistide Klubis

Täna, teatripäeval, 27. märtsil, tähistab Tartus tegutsev teater Must Kast oma neljandat sünnipäeva. Sel puhul ootavad mustkastlased terve nädala jooksul kõiki osa saama Märtsidionüüsiast: pidustusi täis programmist Genialistide Klubis.27. märtsil, ametlikul sünnipäeval, avatakse Musta Kasti lühikest, kuid sisukat tegevusaega tutvustav mininäitus. Samuti on võimalik jälgida suurelt ekraanilt ülekannet Nukuteatris toimuvast teatriauhindade galast ning nautida suupisteid ja sünnipäevatorti, mille on valmistanud Musta Kasti hea sõber Göök. Traditsiooniliselt jagab Must Kast oma sünnipäeval ise kingitusi: keegi aasta jooksul silma jäänud teatrikülastajatest saab seegi kord endale eluaegse Musta Kasti vabapääsme. Varasemalt on selle auhinna saanud vanaisa Mati, Margit Tamm ja Valle-Sten Maiste. Meeleolumuusikat mängib Musta Kasti näitleja Karl Edgar Tammi.
Uksed on publikule avatud alates 18.30, ülekanne algab kell 19.00. Sündmus on kõigile tasuta ning näitus jääb Genialistide Klubi ruumides avatuks kuni Märtsidionüüsia lõpuni 1. aprillini.

28. märtsil vallutavad teatriliikmed aga oma kodubaari Möku ning terve päeva jooksul võib leti tagant leida vaid teatri loomingulisi ja administratiivseid töötajaid.

30. ja 31. märtsil on võimalus näha Kaija M Kalveti helget maailmalõpulavastust „Prohvet“. Laval möllavad ahvid ning inimesed, luues groteskse ning poeetilise maailma, kus lahatakse inimese ja looduse suhteid. Pärast etendusi toimuvad ka vestlusringid: külalisteks Siim Kuresoo Eestimaa Looduse Fondist, Kaido Kama ja teised looduse- ja kultuurisõbrad. Piletid saadaval Piletilevis, Musta Kasti kodulehel ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapeal.

31. märtsi etendusele järgnevad suuremad sünnipäevapidustused: osa on võimalik saada mälumängust, väikestest etteastetest ning muusikalistest ülesastumistest: kell 22.30 esitleb Eneseimetlejate Klubi uut plaati „Mees, kes peatas rongi“; südaööl on võimalus jalga keerutada juba traditsiooniks saanud sünnipäevakülalise Tartu Levimuusika Orkestri saatel ning esimese aprilli esimesel tunnil alustavad mõlemal korrusel vinüülide ja CD-plaatidega varustatult Inner Space Disco DJ-d. Peo pilet maksab 5 EUR, etenduse piletiga 3 EUR. Pileteid peole saab soetada kohapeal.

27. ja 31. märtsil kutsub Must Kast kõiki üles riietuma (endale sobivalt) pidulikult mustvalgesse!