Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

NUKU tähistab edukat teatrihooaega ning ehitushooaja algust (M)AJA peoga

7. juuni õhtul toimub NUKU teatris kõigile avatud (M)AJA pidu, mis avab ehitushooaja, tähistab edukat teatri sisehooaega ning festivali Treff. Pidu toimub täpselt nädal enne suvelavastuse „Dorian Gray portree“ esietendust. 

NUKU teatri praegune garderoob ja fuajee


Uksed peole avatakse kell 19:30, programm algab kell 20, mil peolised viiakse ekskursioonidele teatrimaja kõige sügavamatesse soppidesse ja kõrvalistematesse nurgatagustesse. Siin-seal on tubades toimumas NUKU aja- ja maja lool põhinevaid ülesastumisi näitlejate ja NUKU töötajate eestvedamisel.

 

Kogu peo jooksul on avatud müstiline Doriani tuba, mis annab sisenejale aimu 14. juunil esietenduvast suvelavastusest „Dorian Gray portree“.

 

Oodata on üllatuslike performance’id ja esinejaid, avatud on heade soovide sein, makettide näitus ja NUKU kohvik. Üle antakse Puhas Kuld ehk NUKU publiku lemmik uuslavastus sel hooajal ning piduliku lõpu saab üheksas Treff festival. Peomeeleolu tekitavad ja muusikat mängivad Ska Faktor ning NUKU DJ-d. 

 

7. juuni päeval on võimalik kõigil Trefi etenduste ja muuseumietenduste külalistel osaleda  tuuril õuesaali lavaaugu servale, et vaadata kohta, kuhu kerkib uus saal. Õhtune pidu on maamärgiks, kus etendustegevus teatrimajas on lõppenud ja algab nii-öelda ehitushooaeg, mille lõppedes 2016. aasta suvel on NUKU teatril uus, 400-kohaline teatrisaal praeguse õuesaali asemel. Ehitustööde käigus muutub osaliselt ka Lai 1 teatrimaja interjöör. Niisiis on tegemist viimase võimalusega pidutseda harjumuspärastes NUKU teatri ruumides. 

 

Teater ootab peole kõiki neid, kellele NUKU kallis on ja kes soovivad NUKU m(aja) minevikku, olevikku ja tulevikku tähistada. Piletid hinnaga 5 eurot on müügil NUKU kassas ja Piletilevis.