Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
RAKVERE TEATER TALLINNAS

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

RAKVERE TEATER TALLINNAS

Neile, kes Virumaale ei jõua, tuuakse Virumaa teater Tallinnasse lausa kätte. Eesti ühe suurima väljasõiduteatrina toob Rakvere Teater Tallinnasse nii naerutavaid komöödiaid kui tõsist draamat. 

 

"Lepingus" saab teoks Märt Avandi ja Volli Käro ammune unistus koos mängida; "8 armastavas naises" otsib 8 naist oma elu armastust, ometi keerleb nende elu ümber ühe mehe. Lavastuses "Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu" kohtuvad vaatajad lisaks Loobile mitmete omaaegsete lavatähtedega nagu Heidy, Heli ja Ivoga, kes end eestimaalaste südametesse laulsid. "Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale" jutustab raskelt haigest poisist, kelle kehal on jõudu vaid loetud päevadeks, kuid kes elab iga järgmist päeva nii, nagu see oleks kümme aastat. Komöödia "Algused" saab alguse maailma loomisest, kuid sinna on lisatud teadmine, mis juhtus inimesega pärast tema loomist. Ning lõpuks "Seitsmeteistkümnenda nuku suvi", Rakvere Teatri uusim lavastus - draama kahest poisist ja tüdrukust, kes oma õnne sisse kaduma läksid. 

 

 

8 armastavat naist

E, 29. sept kell 19 Vene Teatris

 

Leping

E, 24. nov kell 19 Vene Teatri v/s

 

Seitsmeteistkümnenda nuku suvi

E, 20. okt kell 19 Vene Teatri s/s

E, 24. nov kell 19 Vene Teatri s/s

 

Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale

E, 20. okt kell 19 Vene Teatri v/s

 

Algused

E, 10. nov kell 19 Vene Teatri v/s

 

Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu

E, 10. nov kell 19 Vene Teatri s/s