Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kinoteatri uus isiklik rekord: Murru 422/2 jõuab 300. etenduseni

Kinoteatri loodud audiorännak endises Murru vanglas, mis põhineb sealviibinud vangide, valvurite, ametnike ja lähedaste mälestustel, jõuab 19. augustil rekordilise teetähiseni. Etendus algusega kell 19.00, mis kannab järjekorranumbrit 300, on ühtlasi viimane, mis vanglas mängitakse.

Kreenholmi manufaktuuris algasid lavastuse ''Kremli ööbikud'' peaproovid

Esmaspäeval algasid Kreenholmi Manufaktuuris Tartu Uue Teatri suvelavastuse “Kremli ööbikud” peaproovid. Lavastus esietendub 10. augustil. Kokku antakse 11 etendust, mis toovad Narva üle 20 000 inimese. Pileteid on saadaval veel kolmele lisaetendusele 20., 21. ja 22. augustil.

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Tõnis Niinemetsa uut lavastust peaks iga eestlane vaatama vähemalt korra elus.

Kohtumised Eesti inimestega,õhtusöök sotsioloogiga, kümned ajurünnakud, palju loetud raamatuid, seiklused meediaruumis, keeruliste probleemide ümbersõnastamine, tihedad kirjutamispäevad koos meeskonnaga. Ja tulemuseks on uus jõuline zhanr ning palju päevakohast nalja. Siit see tuleb, Tõnis Niinemetsa ja POINTi power-up comedy “Homme on Täna!”
 
Ligi aasta tagasi start-up comedyga alustanud ja publiku südamed võitnud Tõnis Niinemets on kuulutanud 1. veebruari päevaks, mil jõuab suuremasse vahefinishisse mahukas loomeprotsess ning Eesti komöödiamaastiku värskeim nimi on taas laval! Lisaks uuele materjalile lubab pealkiri taas ka teistmoodi meelelahutust. Millega on tegu? 
 
“Homme on täna on power-up comedy! Ja ma juba tunnen, kuidas mõnel lugejal läksid kulmud nina peale kokku… Osadel sellepärast, et see Niinmetes kohe ei või kasuta eesti keelt ja osadel sellepärast, et mitte midagi ei saa aru. Kohe tõlgin.” naeris Tõnis Niinemets. 
 
“Power-up tähendab eesti keeles seda, et me lükkame selle etendusega vaatajatel võimekuse uuesti tippu. Power-võim ja up-üles. Ja comedy on jätkuvalt komöödia. Miks ingliskeelne zhanri määratlus? Väga lihtne sellepärast, et jõustamiskomöödia tundus ikka sama tahumatu, kui meie kõigi armastatud rändrahnud.” jätkas koomik. 
 
“Ühel hetkel tekkis tunne, et inimestel on vaja etendust, millest oleks reaalselt kasu. Meelelahutust, kus tehakse lihtsalt nalja või püütakse lihtsalt teravalt ära panna on palju.  Aga meelelahutust, mis jätab etenduse lõppedes lisaks heale tujule kätte ka reaalsed tööriistad, kuidas edasi elada… Vot seda pole varem nii selgelt tehtud. See meie ettevõtmise eesmärk ongi. See materjal on inspireeritud, meie kõigi reaalse maailma probleemidest , kuid lahendusteks on  inspiratsiooni kogutud teaduskirjandusest, mida enamus inimesi ise kunagi ei loe. Kuna sellel etendusel on motivatsiooni ja elujõudu tõstev mõju, siis peaks iga eestlane seda vähemalt korra elus vaatama!” lõpetas Tõnis Niinemets. 
 
Homme on täna loomisprotsessi andsid aasta jooksul lisaks Tõnis Niinemetsale oma panuse ja rohkelt inspiratsiooni,  Juhan Kivirähk, Kertu Moppel, Birgit Kermes, Mehis Pihla, Karl Kermes, Mihkel Uba, Kenneth Bärlin, Kristel Maruste, mitmed vabatahtlikud Eesti inimesed, kõik Eesti poliitikud, Donald Trump, Mark Zukerberg, mitmed koolitajad ning maailma ajakirjandus. Suur tänu kõigile osalejatele ja see on alles algus.