Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
Ugala lavastus ''Mee hind'' naaseb kolmeks etenduseks lavale

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Ugala lavastus ''Mee hind'' naaseb kolmeks etenduseks lavale

Ugala vanim repertuaaris olev lavastus “Mee hind” naaseb viimaseks kolmeks etenduseks Ugala teatri lavale. Ott Aardami autorilavastus valiti 2012. aastal Balti teatrifestivali parimaks lavastuseks ning tõsteti seejuures esile kui „argielu poeetiline pusle“.

“Mee hind” on lugu meestest, kes räägivad oma lugu, sest rääkimata inimene olla ei saa. Laval on neli meest: Aarne Soro, Meelis Rämmeld, Tanel Ingi ja Martin Mill.

Nendel meestel on oma igapäevased toimetamised ja asjatamised, nagu mesilasel on suvepäevad täis õielt õiele lendamist ja nektari kogumist. Aga kui ühel hetkel elus saab selgeks, et need kärjed ei saagi kunagi täis, igal aastal antakse jälle uued kärjepõhjad ette, siis kerkib üks küsimus: mis mind sellest usinast tiivulisest siis üldse eristab?

Lavastuse kunstnik on Kaarel Eelma, muusikaline kujundaja Ivar Põllu ja valguskunstnik Tiina Barbo.

Viimased kolm etendust toimuvad 26. aprillil, 3. mail ja 4. mail Ugala teatri väikeses saalis.

Lavastuse “Mee hind” viimased etendused toovad Ugalasse ka põnevad erisündmused. Neljapäeval,  26. aprillil kell 18.30 avatakse Teatrigaleriis Poola raamatu- ja ajakirjaillustraator Piotr Socha näitus “Mesilased”. Lisaks toimub samal päeval pärast etenduse lõppu kell 21.30 Ugala Teatrikohvikus kohtumisõhtu mesinik Valmar Lutsariga, hinnatud mesinduseriala õppejõuga, kelle igapäevasteks hoolealusteks on ligi 1000 mesilasperet. Juttu tuleb nii meest kui mesilastest. Sellest, kui palju mõjutavad mesilinnud meid ümbritsevat keskkonda. Lisaüritused on huvilistele tasuta.