Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Ugala paneb 96. hooajale punkti kriminaalse kevadpeoga


Laupäeval, 21. mail kl 19.00 toimub esimest ja viimast korda kevadpidu Ugala ajutises teatrimajas UBBs ehk Ugala black boxis. „Ainukordne“ on selle õhtu peamine märksõna – alates eeskavast kuni selleni, et ainult sel õhtul on kogu Ugala ajutine teatrimaja ja lavatagused ruumid publikule ligipääsetavad.

Kevadpidu toimub pidulikus 1930ndate stiilis.

Õhtu esimeses osas näeb publik erakordsest teatrietendust – ainult sel õhtul jõuab lavale Ugala teatri näitlejate esituses verine kurbmäng ühes vaatuses. Humoorikas võtmes lahendatud lavastuses kohtab mitmeid sellest hooajast tuttavaid tegelasi, kes ainult sel korral üheskoos lavale astuvad. Lavastab Oleg Titov.

Õhtu teises osas antakse üle Ugala publikupreemiad „Kuldõun“, mille jaoks tasub publikul end valmis panna, et ka ise vajadusel kaasa lüüa.

Kõigile külalistele avaneb kevadpeol võimalus tutvuda Ugala black boxi lavataguste ruumidega. Üüratusse dekoratsioonisaali seatakse ainult selleks õhtuks üles õdus kohvik ning meeleolu loovad Peeter Konovalov ja Lauri Lüdimois neljal käel klaveril. Kõlavad ragtime’i ajatud meloodiad. Ent minevikule oponeerib tulevik. Esmakordselt kõlab sel õhtul lavastuse „Moraal“ trupi loodud esiksingel „Imavere tossud“, mille vokaali esitab Ugala näitleja Adeele Sepp.

Pärast publikulemmikute selgumist jätkub õhtu tantsuga. Teatrilava muudetakse sel puhul tantsuplatsiks, kus saab end keerutada Tanja Mihhailova, Mikk Saar ja The Swingersi järgi. Ugala näitleja Rait Õunapuu, kes on ühtlasi selle hooaja kõige hõivatum meesnäitleja, on võtnud eesmärgiks õhtu jooksul tantsule kutsuda kõik naiskülalised.

Üles astub ka Ugala revüütantsutrupp, mis koosneb eranditult lavatagustest jõududest – alates teatrijuht Kristiina Alliksaarest kuni raamatupidaja ja valgustajani.

Õhtut juhivad Kristian Põldma ning mees, kes liitub Ugala trupiga 2016. aasta sügisest. Kuid kes see on – selgub juba kohapeal.

Keskööl ootab kõiki külalisi üllatus.