Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikali ''Once'' piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal „Once“, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

Tänasest on müügil ''Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola'' lisaetendused

Teist suve mängitava õpetliku lustimängu „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ piletid on tänaseks juba nii hästi müünud, et mängukavasse on lisatud kolm lisaetendust: 31. juulil, 1. ja 2. augustil, mis jäävad ka viimaseks võimaluseks lavastust näha. Kõik etendused toimuvad Koidula muuseumi aias.

Muusikali ''Hüljatud'' lisaetendused müügil

Alates tänasest on müügil piletid muusikali “Hüljatud” lisaetendustele 12. aprillil ja 10. mail kell 19 Vanemuise suures majas.

Kreenholmi saarel esietenduv suurlavastus “Kremli ööbikud” räägib Jaak Joala vastuolulisest saatusest

Augustis 2018 esietendub Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovil Tartu Uue Teatri suvelavastus “Kremli ööbikud”. Lavastus räägib NSV Liidu mürisevast muusikatööstusest ning selle särava tähe Jaak Joala vastuolulisest saatusest.

Avatakse värskelt renoveeritud Vanemuise suur maja

1967. aasta 9. detsembril avati Vanemuise suur maja, mis asendas 1906. aastal avatud ja 1944. aastal sõjas hävinenud hoonet. Tänavu tähistab teatrimaja esimest juubelit ning avab peale kaks suve kestnud renoveerimist taas uksed 30. septembril 2017.

Ülevaade SAAL Biennaal lavastustest

15. – 27. augustini toimub Tallinna erinevates etenduspaikades rahvusvaheline etenduskunstide festival SAAL Biennaal. Kokku mängitakse 14 performance-lavastust ning kokku antakse üle 34 etenduse. Anname väikese ülevaate Biennaalil toimuvast, mida soovitame kindlasti vaatama minna.

Vanemuine toob lavale Victor Hugo romaanil põhineva muusikali “Hüljatud”

Alain Boublil’i ja Claude-Michel Schönbergi muusikal HÜLJATUD esietendub 25. novembril Vanemuise teatris ja 8. detsembril 2017 Nordea Kontserdimajas.

Vanemuise suures majas esietendub kogupereballett 'Lumekuninganna'.

Laupäeval, 12. märtsil esietendub Vanemuise suures majas Hans Christian Anderseni muinasjutu ainetel ballett “Lumekuninganna”. Selle on lavastanud Silas Stubbs, kes on Vanemuises varasemalt välja toonud balletid “Kaunitar ja Koletis” ja “Gatsby”. Lavastuses on kasutatud heliloojate Ottorino Respighi ja Zoltan Kodaly muusikat.
 
Silas Stubbs lavastamisest: Mõtlesin, et minu lavastus võiks olla vaatamiseks tervele perele – nautisin loomeprotsessi vägagi, sest muinasjutu põhjal balleti tegemine kandis mind mõtete ja tunnete juurde, mida kogesin viimati lapsena. /---/ Mare Tommingas on libretot luues säilitanud Hans Christian Anderseni muinasjutu ja lisanud sedavõrd maagilisi ja fantastilisi detaile, et lugu peaks ergutama igas vanuses vaataja kujutlusvõimet.
 
Lavastuse muusikajuht ja dirigent on Martin Sildos, dirigent Taavi Kull, lavastaja-koreograaf Silas Stubbs, libretist, kunstnik Mare Tommingas, kostüümikunstnik Louise Flanagan (Suurbritannia), valguskunstnik Margus Vaigur (Endla Teater). 
Nimiosas Maria Engel, Amy Bowring või Tarasina Masi.
 
Kaasa teevad Vanemuise balletitrupp, sümfooniaorkester, Vanemuise Tantsu- ja Balletikooli õpilased.

Piletid Piletilevist!