Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Homme esietendub lavastus ''Enne meid oli veeuputus''

22. märtsil esietendub teatrisarja „Sajandi lugu” järgmine kümnendilavastus, milleks on NUKU ja Vaba Lava „Enne meid oli veeuputus” 1980. aastatest. Oma esimese lavastajatööga debüteerivad teatris Jaak Kilmi ja Kiur Aarma.

AVALIKUSTATUD! PET SHOP BOYS ESINEB MAAILMATURNEE RAAMES ÕLLESUMMERIL!

Õllesummer Festivali reedese peopäeva peaesinejana astub lavale Briti muusikaajaloo kõige edukam duo Pet Shop Boys. 6. juulil festivali pealaval esinev elektropopi megaduo tuleb Eestisse oma maailmaturnee SUPER raames ning toob kaasa suure valgusshow ja armastatud hitid.

Piletilevi teatrikingitus!

Märts on teatrikuu, mille raames Piletilevi rõõmustab kõiki enda teatrisõpru Teatrixi kinkepiletitega. Loosime iga nädal kõigi, kes ostavad märtsikuus Piletilevi veebist teatripileteid, vahel välja 120 euro väärtuses Teatrixi kinkepileteid. Kampaania kestab kuni 2.04.

GUNS N’ ROSESi soojendavad Tallinnas Volbeat ja The Dead Daisies

Vaid neli kuud on jäänud selle aasta suurima kontserdini Baltikumis. Juba 16. juulil esinevad Lauluväljakul massiivse kolmetunnise välishowga Axl Rose, Slash, Duff McKagan ja kompanii ehk GUNS N’ ROSES! Täna avalikustati ka erikülaliste nimed – Tallinnas teevad kaasa metalse rokenrolli nelik Taanist Volbeat ja Austraalia-Ameerika rokkbänd The Dead Daisies.

Postapokalüptiline ülikoolimärul avab HÕFFi

Tänavuse Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali avaseanss tuleb eriline, kui esimest korda jõuab siinpool ookeani ekraanile äsja Ameerikas loorbereid lõiganud film „Märulikool”. Slamdance´i festivalil parimaks mängufilmiks nimetatud ja ka publikupreemia võitnud linateos saab Haapsalus rahvusvahelise esilinastuse, mille pidulikkust rõhutab see, et filmi saabuvad esitlema režissöör Trevor Stevens ja peaosatäitja Heston Horwin.

Aprillis esitab Koit Toome vaid kolmel kontserdil suurmeister Jaak Joala lauldud laule

Sel kevadel annab Koit Toome kolm kaunist kontserti pealkirjaga „Aegumatu Jaak Joala”, et tuua publikuni eestlaste poolt palavalt armastatud laulja Jaak Joala parimad lood.

Pühajärve Jaanituli 2018 esinejad avalikud: Sel suvel ainukordse erishowga astub digitaalses kleidis lavale Kerli

Eesti sajandal sünniaastal toimuv Pühajärve Jaanituli pakub sel aastal armastatud kodumaised artiste eesotsas Kerli Kõivuga. Välismaalt toovad oma õnnesoovid meile Example ning Tungevaag & Raaban.

MARKO MATVERE – '50 RINGI'

Juubelikontserdid 12-20. juulini üle Eesti Ta võib olla Hamlet, vapper musketär, meremees või unustamatu Georg Ots. Ta on meie Marko Matvere - laulev näitleja ja lavastaja, kes tähistab oma esimest juubelit vabaõhukontsertidega üle Eesti.

Disco Tallinn kutsel esineb 24. märtsil pealinnas maailmakuulus Tortured Soul

Pidude- ning kontserdisari Disco Tallinn on juba enam kui 3 aasta jooksul kutsunud Eestisse väga nimekaid välisesinejaid, nagu näiteks Dimitri From Paris, Louie Vega, Joey Negro, Kraak & Smaak jpt. Lisaks on põnevaid ülesastumisi antud sarja raames teinud ka Tõnis Mägi, Jarek Kasar, Kaire Vilgats, Oliver Kuusik jt. Muusika kõrvale armastab Disco Tallinn head toiduelamust – nii toimus 2017 suvel koostöös Peeter Piheliga ainulaadne piknik-pidu Lahemaal ning alles hiljuti mastaapne õhtusöök 450 inimesele Vaba Laval.

Peeter Oja uus stand-up etendus lahkab eestlase olemust

27. märtsil jõuab lavale Peeter Oja värske stand-up etendus “Eestlased - erilised inimesed.” Äsja alanud EV 100 juubeliaasta räägib läbi mitme tahu riigist, selle kujunemisest ja ajaloost. Stand-up teater POINT ja Peeter Oja otsustasid uurida pigem inimest ja seletada humoorikas võtmes lahti eestlase igapäevaelu kombed ja uskumused. Mõnusas meeleolus teravmeelne stand-up võtab laval eestlase “lahti” ja paneb uuesti kokku.

30. märtsil esietendub Narva Kreenholmi Manufaktuuris ekskursioon-lavastus ''Oomen''

Kevade hakul, alates 30. märtsist kuni 22. aprillini rändab publik üheksal korral Kreenholmi saarel asuval alal tööliste sissekäidud radu pidi Kreenholmi Manufaktuuri hoonetesse. Lavastus “Oomen” kutsub meid keskkonda, kus on tehtud palju tööd ning jutustab seal loo, mis tõstatab küsimusi ka meie praeguse ühiskonna ja selle hetkeseisu kohta. Lavastuses võtavad olulise rolli näitlejad Mirtel Pohla, Riina Maidre, Bert Raudsep, Pääru Oja ning Vox Populi koor.

Elina Nechayeva annab Nordea Konserdimajas suure soolokontserdi

Värske Eesti Laul 2018 võitja Elina Nechayeva annab enda elu seni suurima soolokontserdi "Armastuse jõud" 28. mail Nordea Kontserdimajas, vahetult pärast Eesti esindamist Eurovisiooni lauluvõistlusel Lissabonis.

Ainulaadne multimedia show 'Classics in the Dark' esmakordselt Eestis!

‘’Classics in the Dark’’ on aastal 2016 Peterburi Planetaariumi loodud multimeedia show mis ühendab 3D graafika ja tuntud klassikalise muusika suurteosed. Etendus antakse kontserdisaalis, mis on muudetud kaasaegsete tehniliste vahenditega avakosmoseks, kus igal kuulajal on võimalus avada oma universum. Perfektsed installatsioonid vajavad perfektseid muusikuid ja seetõttu on valitud etenduse muusikalist poolt esitama tipptasemel solistid ja orkester Peterburi Virtuoosid.

Sajand muusikas

Tallinna päevale ja Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud suurejoonelisel kontserdil „Sajand muusikas“ esineb Läti Raadio Bigbänd koos säravate solistidega Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest.

Noad kanade sees

David Harroweri „Noad kanade sees“ on ürg-instinktidel, religioonil ja ihal põhinev poeetiline lugu nimetust noorest naisest, kes selleks, et maailma kohta rohkem teada saada, hakkab end ümbritsevaid asju nimetama. Sest selge veega lomp ei ole ju enam lomp. Või mis on külm maapind kivi all? Hääl, mis tuleb naise suust, kui keegi teda ei kuule?

Tõnis Mägi annab mais kolm autorikontserti - piletid nüüd müügil!

Eesti üks armastatuim ja hinnatuim laulja-helilooja Tõnis Mägi annab maikuus kolm autorikontserti pealkirjaga „jäljed”. See on meeliülendav laulude õhtu, mille jooksul saab kuulaja nautida muusiku esituses tema tuntuid ja vähemtuntuid laule, seltsiks vaid klaver. Kontserdi vaherepliikides saab kuulata laulude sündimise lugusid ja sekka ka meenutusi Tõnis Mägi erakordselt värvikast elust, mis ei jäta külmaks ühtki kaasaelajat. See muusikaline rännak läbi Mägi loomeaastate pakatab emotsioonidest ning mälestustest, viies publiku endaga üheks õhtuks kaasa.

''Kremli ööbikutele'' viivad nüüd ka eribussid

Et publik on Tartu Uuele Teatrile kõige armsam ja Narva paljudele just kõige kaugem, siis pakub teater mugavat võimalust Kreenholmi Manufaktuuris toimuvate Tartu Uue Teatri etenduste külastamiseks. Eribussid, mis viivad lavastuse “Kremli ööbikute” etendustele väljuvad kõigil etenduste päevadel Tartust, Tallinnast ja Pärnust.

Maestro Vladimir Spivakov esineb Tallinnas

Silmapaistev viiuldaja ja dirigent Vladimir Spivakov esineb 13. mail Estonia kontserdisaalis. Seekord esitab maestro Prantsuse kava, mis ühendab Francki kire ja Raveli maagia.

Lenna ja Estonian Voices / Kaunid Kontserdid Käsmus

Käsmu kontserdid peavad tänavu 10. juubelit ning seetõttu on meil erakordselt hea meel välja kuulutada meie tänavune esimene kontsert... Lenna & Estonian Voices kavaga 'Ootab armastus'.

Multifilmi 'Maša ja Karu' kangelased tulevad taas Eestisse suurele tuurile

Tallinn Contsert Club (TCC.ee) esitlevad uusaastanäidendit „Maša ja Karu“, milles megapopulaarse multifilmiseriaali kangelasi mängivad kostüümnukud. Eestit ootab uus värviküllane etendus „MAŠA ja KARU jõuluseiklused: detektiivlugu“, milles saavad osaleda ka teie lapsed.

Viini Straussi festivaliorkester maailmakuulsa dirigendi Peter Guthi juhatusel esineb Tallinnas ja Pärnus!

On saanud traditsiooniks, et igal paarisaastal esineb Eestis täissaalidele Viini Straussi festivaliorkester Peter Guthi juhatusel. See on kollektiiv, kelle kontserdile pole kassast võimalik saada ühtegi vaba piletit! Kestvad ovatsioonid tänulikelt kuulajatelt!

Muusikasensatsioon 2Cellos esineb Rock in Haapsalul

Erakordne ja kiirelt üle maailma südamed vallutanud  2Cellos on selleaastase Rock in Haapsalu peaesineja. Muusikalisi piire purustav ja visuaalselt efektne 2Cellos esineb Haapsalu Lossihoovis täispika live-ga 21. juulil maailmatuuri The Score World raames.

Esimest korda on Jõhvi balletifestivalil kolm teatrit!

XI Jõhvi balletifestival Kuni 5. märtsini piletid tavahinnast -20% soodsamalt!

Uues formaadis pilet - TaskuSebra!

Juba üle tosina aasta internetipoe klientide elu mugavamaks teinud SebraPilet on saanud endale väikese venna - TaskuSebra!

NOEP x ÜENSO - Lisakontsert!

Elektroonilist pop'i viljelev NOËP on veel tänaseni paljudele üllatusena täitsa kodumaine artist, mille taga seisab kunagise Tenfold Rabbit ridadest ainulaadse vokaaliga tuntuks saanud noormees nimega Andres Kõpper.

Grandioosne J. S. Bachi suurteos 'Johannese Passioon' kõlab Palmipuudepühal Kaarli kirikus

Esmakordselt kõlab Palmipuudepühal, 25. märtsil Eestis nii suurejooneliselt J. S. Bachi oratoorium "Johannese Passioon". Kaarli kiriku altari ette astub enam kui 300-liikmeline kooslus kooridest, solistidest ja sümfooniaorkestrist.  

ÕLLESUMMER FESTIVALI AVAPÄEVA PEAESINEJA ON FRANZ FERDINAND

4. juulil annab Tallinna Lauluväljakul 25. Õllesummer Festivalile suure avapaugu maailmakuulus indie-rock bänd FRANZ FERDINAND, kes oli ka täpselt 10 aastat tagasi esimene suurem Festivali peaesineja.

EXTREME TSIRKUS 2018

Ohtlikud trikid, lõbusad klounid, paindlikud ja graatsilised võimlejad ning paljud teised, uues ja väga ebatavalises programmis

Nexus kuulutas esimese suurema kontserdina välja Retrobesti

Ajastusõprade rõõmuks teatas tüdrukuteansambel Nexus taasühinemisest ja 15. aastapäeva puhul kontserdituurile minekust. Stiilifestival Retrobest võõrustab neidudebändi uhkete valgusefektide ja pürotehnika saatel järgmisel suvel muusikasündmuse avapäeval.

Helimaag Nik Bärtsch tuleb Jazzkaarele oma ansambliga Mobile

Festival Jazzkaar toob kevadel Eestisse Šveitsi muusiku ja ECMi artisti Nik Bärtsch’i ansambliga Mobile. Nik Bärtsch on äärmiselt põnev isiksus ja looja, kelle muusikas kohtuvad rituaalne ja sakraalne energeetika leides vaba väljundi jazzi, funki ja minimalistlike kaasaegsete helide kaudu. Nik Bärtschi sugestiivne ja kordumatu muusika kõlab 29. korda toimuva festivali Jazzkaar viimasel festivalipäeval 29. aprillil kell 17.00 Vabal Laval. Nik Bärtsch’s Mobile kontserdipiletid on eriti soodsad aasta lõpuni!

Nad on tagasi! 'Chippendales 2018: About Last Night Tour' Nordea Kontserdimajas 24. mai 2018. a.

Taaskord on põhjust rõõmustada kõikidel Eestimaa naistel, sest kaksteist hurmurit Ameerika meelelahutusmekast Las Vegasest saabuvad Tallinna maailmaturnee “Chippendales 2018: About Last Night Tour” raames.

Piletilevi lahtiolekuajad pühadel

Soovime kõigile koostööpartneritele ja klientidele ilusaid pühi ning meeleolukat aastavahetust!

GOGOL BORDELLO ON TAGASI!

Laupäeval, 19. mail esineb Rock Cafés mustlaspunkansambel GOGOL BORDELLO eesotsas laulja Eugene Hütziga. Ameerika bänd naaseb Eestisse uue albumi “Seekers and Finders” esitlustuuriga, esitades Tallinnas lisaks ka ansambli suuremaid hitte.

50. JUUBELIT TÄHISTAV DEEP PURPLE ESINEB TALLINNAS

Laupäeval, 9. juunil esineb Saku Suurhallis kuulus Briti rokkansambel DEEP PURPLE. Eestisse jõuab bänd maailmaturnee “The Long Goodbye Tour” raames.

Jäätisepidu Tallinna Lauluväljakul!

Kuni 31.12.17 ainult 8€ (sisaldab 10 TASUTA attraktsiooni tivolist).  Kõige magusam pidu koguperele. 25. augustil toimub Tallinna Lauluväljakul järjekordne Jäätisepidu 2018 kogu perele.

Stone Sour (USA) esineb 5. juunil Pirita Kloostris

Järgmise aasta 5. juunil annab Pirita Kloostris kontserdi hetke üks maailma kuumemaid metalbände - Stone Sour koos karismaatilise liidri Corey Tayloriga. Piiratud arv pileteid kontserdile tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 15. detsembril kell 10.00.

Üks edukamaid rockbände maailmas Nickelback annab 25. mail Tallinna Lauluväljakul suurejoonelise show

Üle maailma rohkem kui 50 miljonit albumit müünud rockbänd Nickelback alustab mais massiivset "Feed The Machine" Euroopa turneed, mille raames antakse 23 kontserti ja esinetakse esmakordselt ka Eestis - 25. mail Tallinna Lauluväljakul. Nickelback on hetkel üks maailma edukaim rockbänd, kelle suurele tuntusele pani aluse gigahitt "How You Remind Me", mida on mainekas muusikaajakiri Billboard nimetanud kui "Top Rock Song of the Decade".

Meeldib Sulle või mitte - Õllesummer Festival saab 25 aastaseks ja tuleb taas!

Veerandsaja aasta jooksul on Õllesummer Festivali lavadel esinenud pea kõik Eesti artistid. Täpselt 10 aastat tagasi toodi festivalile esimene välisesineja - Franz Ferdinand. Lisaks on edukaid kontserte andnud näiteks Moby, Pet Shop Boys, The Prodigy, Hurts, Calvin Harris jpt.

Suurfestivali võimas kosutus: We Love The 90s 2018 toob Lauluväljakule No Mercy, La Bouche-i, Nana ja Loona

23.-25. augustini Tallinna Lauluväljakul toimuv Euroopa suurimaid retrofestivale We Love The 90s 2018 täiendas võimsat esinejaterida. "Where Do You Go" latiinostaarid No Mercy, "Lonely" hiti esitja Nana, "Bailando" staar Loona ja "Be My Lover" laulja La Bouche lisavad retropeole tugevalt 1990ndate ja millenniumi-aurat.

Viru Folk 2018 - Festivali pass nüüd müügil

Eesti 100 programmi kuuluv üheteistkümnes koguperefestival Viru Folk on mõistagi Eesti-keskne. Seda kõigis oma valdkondades, ennekõike aga muusikas...

Järgmisel aastal toimub Haapsalu Piiskopilinnuse õuel Itaalia muusika festival. Peaesinejaks on kultusmuusik PUPO

Järgmise aasta 2. juunil täitub Haapsalu Piiskopilinnuse õu tõelise Itaalia muusika festivaliga, mis toob kuurortlinna hinnatud artistid. Esinemise lõpetanud Adriano Celentano soovil esitab tema armastatud hittlaule mehe sõber Adolfo Sebastiani, italo-disco toob lossi müüride vahele Fransesco Napoli ja õhtu peaesinejaks on esmakordselt Eestis üles astuv Itaalia muusik, näitleja ja kirjanik PUPO.

Laupäeval, 19. mail esineb taas Nordea Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja James Blunt!

“You're Beautiful”, “Goodbye My Lover”, “High”, “1973”, “Stay The Night” ja paljude teiste hittide autor on tagasi uue albumi ja tuuriga! Laupäeval, 19. mail esineb taas Nordea Kontserdimajas maailma üks edukamaid sooloartiste, Briti laulja James Blunt. Muusik saabub Eestisse uue turnee “The Afterlove Tour” raames. Piltid NÜÜD müügil Piletilevis!

LUIGE NOKK 2018

Festival Luige Nokk toob kolme päeva jooksul kokku ligemale 50 armastatud Eesti näitlejat, koomikut, luuletajat, režisööri, mustkunstnikku ja muusikut. Esmakordselt toimuv festival leiab aset Tallinna külje all, Kiili vallas, Luige Baasis. 25 000 ruutmeetril laiuval festivalialal on kontsertlava, teatrimaja, kinotelk ning festivali pealava, mida katab 1000-ruutmeetriline varikatus. Suvisele festivalile kohaselt pakutakse grillroogasid ja tänavatoitu, avatud on baarid ja puhkealad, kus etteasteid võimalik jälgida ka suurtelt ekraanidelt. Esinejaterivi täieneb pidevalt ning lõplik ajakava jõuab festivali kodulehele 2018. aasta veebruaris.

Dokumentaalne kontsertlavastus ''Saja lugu'' avab kevadise Jazzkaare

Eesti juubeliaastal üks ja ainus kord esitamisele tuleva suurteosega “Saja lugu” avab 20. aprillil 2018 Jazzkaar oma kevadise festivali. Dokumentaalne kontsertlavastus põimib ühte saja Eesti inimese ausad mõtted, tunded ja isiklikud lood tänasest elust Eestis. Noblessneri sadamalinnaku laevaehitusangaaris esitusele tuleva teose autorid on Erki Pärnoja ja Jaak Prints.

Retrobest festival 2018 'Suvepuhkus', peaesinejad Alphaville, CC Catch ja klubimuusikalegend Chicane

Järgmise suve suurim stiili- ja ajastufestival Retrobest toimub Pühajärve ääres 29. ja 30. juunil. Festivali teemaks on sel korral “Suvepuhkus”, mis toob endaga kaasa palju üllatusi, lõunamaised rütme, stiilseid külalisi ja järgmise suve parima nädalavahetuse. Festivali peaesinejateks on ajatud hitimeistrid Alphaville, CC Catch, Baccara, The Gibson Brothers ja klubimuusikalegend Chicane

NORRA ANSAMBEL A-HA ESINEB VÄLIKONTSERDIGA SUVE KESKEL TARTU LAULULAVAL

19. juulil esineb Tartu Lauluvalal üks tuntumaid Skandinaavia ansambleid A-HA. Üle viieteistkümne aasta taas Eestit väisavad muusikud esitavad välikontserdi raames bändi loomingu paremikku – alates ansambli esimesest üleilmsest hitist “Take On Me” kuni hetkel viimase stuudioalbumi “Cast In Steel” paladeni.

GUNS N’ ROSES ESINEB SUVE KESKEL TALLINNA LAULUVÄLJAKUL MASSIIVSE KOLMETUNNISE SHOWGA

16. juulil esineb Tallinna Lauluväljakul massiivse välishowga taasühinemise tuuri raames rokkansambel GUNS N’ ROSES. Baltikumi aasta suurim kontsert saab olema Ameerika bändi ainsaks esinemiseks regioonis. Piletid tulevad vabamüüki juba neljapäeval, 16. novembril, kell 9:00 üheaegselt Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Marko Matvere ja Ooper-Kvartett lähevad ühisele jõulutuurile

Marko Matvere ja Ooper-Kvartett toovad kaunil advendiajal publikuni meeleolukad jõulukontserdid. Marko Matvere kõrval astub solistina üles ka noor laulja Annabel Soode, kes on vaid 13-aastane, kuid juba lummanud publikut nii mitmetel kontsertidel, etendustel kui ka helikandjatel.

Esilinastus Sulev Keeduse dokumentaalfilm ''Sõda''

23. oktoobril esilinastus režissöör Sulev Keeduse uus dokumentaalfilm “Sõda”, lugu rahuvalvajast, kes missioonilt tulles ei saanud enam leppida siinsega, eluga hetke ja igaviku vahel.

Jazzkaar toob kevadel esmakordselt Eestisse briti lauljatari Laura Mvula

Jazzkaar 2018 peaesinejana astub 26. aprillil Nordea Kontserdimajas üles Laura Mvula. Mitmeid auhindu võitnud Mvula ühendab endas sügava laulukirjutaja ande, pehme lauluhääle ning pulbitseva artistliku sära, tema talenti on võrreldud Amy Winehouse’iga.

24. augustil 2018 esineb Riias, Arena Rigal, rokkmuusika kultusfiguur, Pink Floydi visionäär ja asutajaliige ROGER WATERS.

24. augustil 2018 esineb Riias, Arena Rigal, rokkmuusika kultusfiguur, Pink Floydi asutajaliige ROGER WATERS. Lätti jõuab Waters uue tuurne “Us + Them” showga. Kontserdi raames tulevad esitamisele palad Pink Floydi ikoonilistelt stuudioalbumitelt “The Dark Side of The Moon”, “The Wall”, “Animals” ja “Wish You Were Here”. Lisaks kõlavad Riias suve lõpus lood ka muusiku uuelt sooloalbumilt “Is This the Life We Really Want?”

'Fire!' Haapsalu Jaanituli 2018 peaesineja on tehnomuusika superstaar Scooter!

Eestlaste Jaanipäeva rahulikule lõkke ääres istumisele tuleb lõpp: Haapsalu Jaanituli 2018 peaesineja on pürotehnika ja võimsa lavashow maailmameister Scooter. 22. ja 23. juunil 2018 teist korda toimuval Haapsalu Jaanitulel paugutab tehnomuusika kuningas Lossihoovis ligi 100-tonnise valgus- ja helipargiga, kaasates suured LED-ekraanid ja ohtralt püroeffekte.

Koit Toome ja Jorma Puusaag - Jaak Joala laulud 'Suveöö' augustikuu kontserdite algusaeg 19:00!

Koit Toome ja Jorma Puusaag astuvad augustis üles veel Amande Villas, Anija mõisas, Tartu Hansa Hoovis ja Alatskivi lossis. Augustis toimuvate kontsertide alguse ajaks on 19:00!

Fix esineb suve lõpus Kiivitaja talu õuel!

24. augustil annab Kiivitaja talu õuel meeleoluka kontserdi ansambel Fix!

FILIPP KIRKOROV: MEGASHOW 'Я' ('MINA') ETENDUS TALLINNAS

25. märtsil toob vene estraadi kuningas Filipp Kirkorov Tondiraba Jäähallis vaatajate ette grandioosse show «Я» (Mina“), mis on valminud maailmakuulsa Päikesetsirkuse Cirque du Soleil lavastaja Franco Dragone käe all. Detailideni lihvitud ning supertehnoloogilisest show’st kujuneb tähtsündmus mitte ainult vene, vaid ka maailma poplavade jaoks.

Elagu eurotoetused!

Samal päeval, kui Eestist sai Euroopa Liidu eesistuja, esietendus Komöödiateatris prantsuse naljatükk „Elagu eurotoetused!“. Pärast menukat suvetuuri ja publiku erakordselt sooja vastuvõttu järgnevad nüüd lisaetendused saalides üle kogu Eesti. Nii naljakat ja päevakohast lugu pole juba ammu nähtud!

Ära jäänud Tantsupeo etenduse piletite tagasiost algab täna!

Laupäeval, 1. juulil kell 13 toimuma pidanud Tantsupeo II etendus jäi ära. Kõik sellele etendusele müüdud piletid ostetakse tagasi. Piletilevi alustab piletite tagasiostu 3. juulil 2017. Müügipunktidest väljastatud piletite omanikel palume pääsmete tagasimüümiseks pöörduda Piletilevi müügipunktidesse (välja arvatud Circkel K teenindusjaamad) ajavahemikul 03.-31.07.17. Internetist ostetud Sebrapiletite ja muude elektrooniliste piletite omanikele kantakse juulikuu jooksul raha tagasi kontole, kust see on laekunud. Juhul, kui 1. augustiks pole raha kontole jõudnud, palume ühendust võtta laulupidu@piletilevi.ee. Kõik ära jäänud etenduse piletid ostetakse tagasi esimesel võimalusel. Palume mõistvat suhtumist.

Kuressaare Merepäevade peaesineja on rahvusvaheliselt tuntud KERLI!

10.–12. augustini toimuvad 21. Kuressaare Merepäevad kulmineeruvad rahvusvaheliselt menuka Kerli Kõivu kontsertshowga.

1. veebruaril tulevad müüki XII noorte laulu- ja tantsupidu „Mina jään“ piletid

Selle suve suursündmus, XII noorte laulu- ja tantsupidu „Mina jään“ toimub Tallinnas lauluväljakul ja Kalevi staadionil 30. juunist kuni 2. juulini. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis alates 1. veebruarist.

Ruja keelatud kontsert 43 aastat hiljem!

Rannap, rokkbänd ja Kristjan Kannuke...

Vabale Lavale jõuab ratastoolireiv ja techno-tantsulavastus

Märtsis jõuab Vabale Lavale koreograafide Doris Uhlichi ning Michael Turinsky verivärske tantsulavastus 'Ravemachine'.

Tallinn Fashion Week 21.-24. oktoobril Tallinnas, Telliskivi loomelinnakus

9. korda toimuv Tallinn Fashion Week leiab sel korral aset kreatiivsuse tuiksoonel Telliskivi loomelinnakus. Nelja päeva jooksul jõuab vaatajate ette kümme moeetendust ning Kuldnõela gala – Eesti ainsa moedisaini auhinna üleandmistseremoonia. Eraldi äramärkimist väärib mehist moedisaini käsitlev multimeediaetendus “Mehed moes”, mis paneb moenädalale väärika punkti.

MUUSIKASUVI ON ALANUD - Vaata pildigaleriid!

Kaunid Kontserdid Käsmus 2015 on seitsmendat aastat toimuv muusikasuve esimene suursündmus.

Avasime uue müügipunkti meelelahutus- ja elustiilikeskuses Solaris

Sooviga tuua elamused teile lähemale, avas Piletilevi müügipunkti meelelahutus- ja elustiilikeskuses Solaris. Müügipunkt asub külastajatele hästi märgatavas piirkonnas I korrusel, pöörduste vahetus läheduses. Külastajad on oodatud iga päev 10:00-20:00

Sarah Brightman

See on iga head muusikat ja ilusat vaatemängu armastava inimese elus harv juhus ja tõeline sündmus: olla sellise unikaalse muusikalise projekti tunnistajaks, mis annab võimaluse kuulata tõelisi rokiklassika meistriteoseid, mida esitavad 82 ülemaailmselt tuntud muusikut ja spetsiaalselt kontserdi jaoks valitud kaheksast häälest kokku pandud koor.

Seda muusikalist etendust juhatab plaatina- ja kuldalbumite omanik ja kõikvõimalike rahvusvaheliste autasude võitja aranžeeringute ees – geniaalne dirigent Matthew Freeman. Teile avaneb uus ja hämmastav muusikamaailm, milles võib kuulda selliseid inimkonna armastatuimaid laule nagu Procol Harumi „A Whiter Shade of Pale”, U2 „Beautiful Day”, Coldplay „Fix You”, Bon Jovi „Livin’ on a Prayer”, Queeni „Bohemian Rhapsody”, George Michaeli „Careless Whisper” ja paljusid teisi lapsepõlve lemmiklaule ja -lugusid.
 

ORKESTER
 
Kuninglik Filharmoonia Kontsertorkester asutati 1987. aastal ja sellest ajast alates on saavutatud tohutu rahvusvaheline tunnustus. Orkester on esinenud Suurbritannia ja kogu maailma suurtes kontserdisaalides ja väljakutel, Hiinast ja Kaug-Idast Põhja- ja Lõuna-Ameerika riikideni. Kuulsus saavutati tänu oma esinemiste mitmekesisele programmile, mis koosneb kerge klassikalise muusika ja kaasaegse popmuusika parimatest näidetest.
Kuningliku Filharmoonia Kontsertorkestri viimaste hooaegade üheks tähelepanuväärsemaks esinemiseks on neli 2011. aasta mais aset leidnud esinemist koos Barry Manilow’ga O2 Arena laval Londonis, kaks väljamüüdud kontserti London Coliseumis koos poppooperi kvartetiga Il Divo, 2011. aasta oktoobris Royal Albert Hallis toimunud kontserdid, kus osalesid Broadway tähed Idina Menzel ja Marvin Hamlisch ning samuti Mahleri ja Mozarti esitamine Šoti Balleti lavastuses Sadler’s Wellsis 2011. aasta novembris.
Viimaste aastate kõige olulisemaks tuurikogemuseks oli kriitikutelt suurt tunnustust pälvinud Stingi maailmaturnee nimega „Symphonicity“: kuninglik orkester saatis lauljat üle terve Põhja-Ameerika ja Euroopa toimunud kontsertide ajal. Samuti esitas Kuninglik Filharmoonia Kontsertorkester muusikat John Williamsi projektile Star Wars: A Musical Journey. Orkestri koostööprojektide nimekiri räägib iseenda eest. Nimekirja kuuluvad maailma lavade suurkujud Andrea Bocelli, Jose Carreras, Lesley Garrett, Bryn Terfel, Renée Fleming, Kiri Te Kanawa, Luciano Pavarotti, kuid samuti ka tuntud popmuusika esitajad Burt Bacharach, Tina Turner, George Benson, Michel Legrand, Henry Mancini, Liza Minnelli, Dionne Warwick, Barry Manilow, Stevie Wonder, Sting ja paljud teised.
 

KOOR
 
Tänaseks on METRO VOICES osalenud rohkem kui 120 erineva filmi muusika salvestamisel. Viimaste aastate tööde hulgas on peateema loomine populaarsetele filmidele „Madagaskar 3“, „Frankenweenie“, „Stoker“, kultusfilmile „Koidukuma – Osa 2“ ning hiljuti kinodesse jõudnud filmile „Suur Gatsby“. Nimekiri sisaldab selliseid kassahitte nagu „Da Vinci kood“, „Alice imedemaal“, „Kariibi mere piraadid“, „Robin Hood“, „Inglid ja deemonid“, „Andekas härra Ripley“, „Romeo ja Julia“, „Moulin Rouge“, „Sweeney Todd“ ja „Mamma Mia“.
          METRO VOICES on saatnud paljusid erinevaid, kuid väga huvitavaid muusikuid, sealhulgas Katherine Jenkins, Will Young, ansamblid Pet Shop Boys ja Pulp, Björk, Joni Mitchell, Russell Watson, Paco Peña ning samuti Sir Elton John, Sir Tom Jones ja Michael Jackson. Koori saab kuulata ka Nightwishi („Imaginaerum“), Sarah Brightmani ja ameerika folklaulja Mary Chapin Carpenteri albumitel.
          Koori nn elavateks etteasteteks kodus olid Henley Regattal ja Buckinghami palees toimunud kontserdid Robbie Williamsi, Craig Armstrongi, Judi Denchi ja Patrick Stewartiga, osalemine Damon Albarni ooperis „Monkey: Teekond Läände“ O2 Arena laval Londonis, koostöö David Attenborough’i „Blue Planeti“ lavale toomisel ja A.R. Rahmani muusika kontsert. Viimaseks oluliseks projektiks oli balleti saatemuusika salvestus Londoni olümpiamängude lõputseremoonia jaoks koos Darcey Busselliga.
Oscari saanud nimilugu filmist „Skyfall“ Adele’i esituses salvestati koori METRO VOICES toetusel Abbey Road stuudios, ning seejärel kasutati nende vokaali tema Oscarite jagamise tseremoonia otseesituses.
 
 
DIRIGENT
 
Matthew Freemani rahvusvaheline karjäär on väga mitmekesine. Tema koostöö Kuningliku Filharmooniaorkestriga algas albumiga „Symphonic Rock“, mida hakati hiljem iga-aastaselt Royal Albert Hallis ette kandma. Ta on teinud ka orkestreeringud filmidele „Gladiaator“ ja „Surra veel üks päev“. 2010. aastal dirigeeris Freeman Kuninglikku Filharmooniaorkestrit Tema Kuningliku Kõrguse prints Charlesi juuresolekul Royal Albert Hallis toimunud printsi heategevuse 25. aastapäeva tähistamisel.
Freemani arvukate saavutuste hulgas võib ära märkida dirigeerimist rohkem kui 50 albumi salvestamise juures
- BBC Kontsertorkestri,
- Taani Raadio Kontsertorkestri, Lõuna-Jüütimaa Sümfooniaorkestri,
- Praha Sümfooniaorkestri,
- Amsterdami Metropole Orchestra, NRK jt osavõtul.
Matthew Freeman kutsuti organiseerima ja läbi viima Tema Majesteet kuninganna ema 100. sünnipäeva tähistamist. Ta oli Shirley Bassey, Michael Crawfordi, Frankie Vaughani ja Mary O’Hara isiklik muusikaline juht Carnegie Hallis ja Sydney ooperiteatris.
Freeman on töötanud Drew Barrymore’i, Elizabeth Shue ja Keanu Reevesi vokaaltreenerina.