Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Rahvaste Teater - Šukšini jutustused / Театр Наций - Рассказы Шукшина / Rasskazi Shukshina / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE

Ma 10.12.2018 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
30.50 - 47.50
Festival 'Kuldne Mask Eestis' on üks kõige väljapaistvamaid aasta kultuurisündmusi, huvi mille vastu ühendab eesti- ja venekeelse publiku. Festival näitab Venemaa viimaste hooaegade parimaid lavastusi, mis on olnud kas Venemaa teatripreemia 'Kuldne Mask' nominendid või laureaadid.

Festival 'Kuldne Mask Eestis 2018' toimub Eestis juba neljateistkümnendat korda. Sel aastal toimub festival Tallinnas, Viljandis, Narvas ja Sillamäel 9. – 17. oktoober. Traditsiooni kohaselt esitatakse vene teatrite viimaste aastate parimaid lavastusi. Oma põhimissiooniks peab festival Venemaa ja Eesti vahelise teatrivaldkonna ametialaste suhete ja kontaktide arendamist ja laiendamist. Selle eesmärgi saavutamiseks toimuvad festivali raames spetsialiseeritud programmid ja meistriklassid, loomingulised kohtumised, diskussioonid.

Kõigil etendustel on eestikeelne sünkroontõlge.
 

Tapahtuman verkkosivu: http://www.goldenmask.ee

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Rahvaste Teater - Šukšini jutustused / Театр Наций - Рассказы Шукшина / Rasskazi Shukshina / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE Ma 10.12.2018 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 30.50 - 47.50
Hintatiedot
Eestikeelne sünkroontõlge

Pileteid  tagastada ega vahetada ei saa

Etenduse kestus 3 tundi koos vaheajaga
18+

Lugupeetud vaatajad!
Eraldasime saalis kesksed kohad eraldi VIP-sektoriks, millele on kehtestatud kommertshind ning need on saadaval vabamüügis. Sellega kaasneb VIP-pakett, mis sisaldab festivali kava, teatri originaalkava vastavale etendusele, kava eestikeelset vahelehte ning väliskülaliste jaoks ka inglisekeelset vahelehte, suveniire.
Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage aadressil fortius@fortius.ee
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
55927427
fortius@fortius.ee
Muut päivät Samalta järjestäjältä Samassa paikassa