Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2021 - FINAAL

La 6.2.2021 18:00
Rakvere Gümnaasium
5.90
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival on taas Teie ees!
 
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival on Eesti suurim noortelt noortele korraldatav filmifestival, mille ajalugu ulatub 2000ndatesse aastatesse. Võrreldes festivali algusaastatega, on selle vaatajas- ja osalejaskond mitmekordselt kasvanud, küündides külastajate arvuga pooletuhandeni.
 
Eel- ning põhižürii poolt välja valitud filme, on võimalik näha 6. veebruaril Rakvere Gümnaasiumis toimuval finaalüritusel, kus pärjatakse auhindadega parimad filmid. Eelneval nädalal on võimalus osa võtta tasuta eelseansidest, kus näidatakse finaalist välja jäänud filme.
 
Igal aastal on soov luua festivalile värske pale. 2021. aasta teemaks on ,,Reflexio ehk peegeldus”. Otsime välja optilise kujutise, et peegeldusest näha kõiki filmisõpru ja kogeda kineastide saavutusi.
 
Tavapilet sisaldab toidu- ja joogipoolist. Soetades VIP pileti, tagad endale mugavama koha, parema vaate ekraanile ja rikkalikuma valiku toidupoolisele.
 
NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha ürituse ülesehitusel muudatusi. Tulenevalt koroonaviiruse levikust võib üritus toimuda veebi vahendusel. Sellisel juhul ostetakse finaalürituse piletid tagasi.
Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Päivä / Aika Tapahtumapaikka Hinta  
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2021 - FINAAL La 6.2.2021 18:00 Rakvere Gümnaasium 5.90
Hintatiedot
Tavapilet 5€
VIP pilet 9€
 
Tavapilet sisaldab toidu- ja joogipoolist. Soetades VIP pileti, tagad endale mugavama koha, parema vaate ekraanile ja rikkalikuma valiku toidupoolisele.
 
Sissepääs alates 17:30
Kestus 4h
Ühe vaheajaga
 
 
Tapahtumapaikka
Tapahtuman järjestäjä
Vaba Noor MTÜ
Koidula 6-21 Rakvere 44308 Lääne-Virumaa
eleriin@filmifestival.eu
Reg No: 80385095