Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

J-Zone² / 14.JAFF

Pe 2.10.2020 11:00 - Su 4.10.2020 23:59
6.90 - 16.90
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Kallid sõbrad,
 
Meil on room teatada, et kultuurisündmus J-Zone², mis tutvustab Jaapani ja Aasia riikide kultuuri ja eluviisi, toimub 2.-4.oktoobrini 2020 Tallinna Kultuurikatlas.
Oleme väga tänulikud teie huvi eest festivali vastu.
Varem ostetud piletid kehtivad ka uutel kuupäevadel.
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Pileteid saab tagastada kuni 22.06 k.a.
 
Oktoobris on Jaapan lähemal kui kunagi varem!
 
Tutvuge Jaapani traditsioonidega!
Teetseremoonia, Jaapani ja Aasia köögifestival, taiko trummari kontsert, animatsiooni ja dokumentaalfilmide programm, tänavu ainus Eesti parimate cosplayer’ite konkurss, hiilgav retromängude tsoon ja küberspordi võistlused, ülipopulaarse K-popi tantsijate lahing, karaoke,  võitluskunstid ja palju muud.
 
Kutsume teid osalema kõik võimalikes töötubades ja sooritama oste J-Zone’i ülisuures ostukeskuses (8 erinevat kauplust Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Rootsist), kirbuturul ja disainitänaval, kus oma toodeid pakub üle 60 osaleja.
 
Osalege seiklusmängudel ja auhindade loosimisel.
 
Täiendavad uudised ilmuvad meie FB lehel – püsige lainel!
J-Zone on festivali JAFF eriprojekt.
 
Hoidke ennast!
Kohtumiseni!
JAFF / J-Zone²
 
 
 
Jaapan on lähemal kui kunagi varem!

2-4. oktoobril 2020 toimub Tallinnas Kultuurikatlas festival J-Zone², mis tutvustab Jaapani ja Aasia riikide kultuuri ja eluviisi.

Tutvuge Jaapani traditsioonidega!
Jaapani ja Aasia köögi festival, animatsiooni ja dokumentaalfilmide programm, parimate Baltimaade cosplayer’ite hiilgav võistlused, retromängude tsoon, cybersport, üha populaarsemaks saanud muusikastiili K-popi tantsijate lahing, karaoke ja võitluskunstid.

Kutsume Teid osalema kõikvõimalikes töötubades ja sooritama oste J-Zone’i ostukeskuses.

Võtke osa seiklusmängudest ja auhindade loosimisest.

J-Zone on festivali JAFF eriprojekt.
Esimesed piletid müüme “early bird”-i soodushinnaga!
 
Festivallin tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu 3-päeva pilet / J-Zone². 14.JAFF (28.-29.03 ja edasilükatud 12.-14.06 asendus) SuosittuSuosittu3-päeva pilet / J-Zone². 14.JAFF (28.-29.03 ja edasilükatud 12.-14.06 asendus) - Kultuurikatel, Viro 6.90 - 16.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen