Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Kapa Festival 2020

La 1.8.2020 15:00
19.90 - 23.90
Näytä tapahtumatiedotPeitä tapahtumatiedot
Hea klient!
Lükkub edasi Kapa Festival 2020.
Uus kuupäev on 01.08.2020
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.   
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada hiljemalt 17.06.2020 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Peale 17.06. piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 01.08.2020 üritusel.

 

KAPA FESTIVAL 2020
Kapa Festival toimub 1. augustil Kohilas looduskaunis Tohisoo mõisapargis.
Käesoleval aastal 20. korda toimuval festivalil ülesastuvad artistid on mitmete auhindadega pärjatud kodumaine Ewert and The Two Dragons, Eesti üks hinnatumaid hiphop artiste – reket ning Vaiko Eplik & Eliit, kes koos Jaan Pehkiga tähistavad Claire’s Birthday albumi “Venus” juubelit. 
 
Tänavusel festivalil astuvad üles ka Eesti Laulu konkursil osalenud Ziggy Wild ja viimastel aastatel suurt populaarsust kogunud lauljatar Lepatriinu. Esimest korda esineb Kapa Festivalil Kohilast pärit talendikas räppar Lambandaz, samuti astub üles rock-bänd Merwis jmt tuntud ja vähem tuntud muusikud. Festivali päeva veab hinnatud telesaatejuht Robert Rool.
 
Kapa Festival leiab aset Kohilas, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Kapa Festivali külastajatele on loodud mugav võimalus sõita Tallinnast festivalile ja hiljem tagasi Kapa Festivali eribussidega. Lisaks pääseb festivalile mugavalt nii liinirongide kui -bussidega.
Seoses riigis kehtivate piirangutega müüakse festivalile tänavu vaid 850 piletit.
 
Festivali koduleht: www.kapafestival.ee
 
NB! Tulenevalt riiklikest juhistest, ei ole festivalile lubatud isikud, kes on festivalile eelneva 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga. Samuti palume tänavusel festivalil mitte osaleda isikutel, kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).
 
 
 
Festivallin tapahtumat
Tapahtumia ei löytynyt
Osta lippu Kapa Festival 2020 (30.05 asendus) Kapa Festival 2020 (30.05 asendus) Tohisoo mõisapark, Kohila, Viro 19.90 - 23.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Lataa uudelleen