logo
Ostokori: 0
logo
Valitse aikaväli:
Ostokori: 0
Tuloksia ei löytynyt!
Loading...
Lataa uudelleen

Noorus SPA Hotel

Noorus Spa Hotel
10.00 - 100.00
Müügil Noorus SPA Hotel kinkekaardid väärtusega 10.00, 20.00 ja 100.00 €. Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.

Noorus SPA Hotel**** - uusim wellness spaa Eestis
Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell asub liivaranna ääres. See on puhkusekoht väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu. Siit leiab külaline sobilikud teenused, hubasuse ja kvaliteedi kõiges, mis ta alati Noorus SPA Hotelli tagasi toob.

Romantic Garden Restaurant
Noorus Spa Hotel`i restoran annab edasi romantilise vaate Narva- Jõesuu hiilgeaegadele, ümbritsevale olustikule ja merre loojuvale päikesele. Menüü sisaldab roogasid kohalikust köögist ning hoolega valitud palasid naaberriikide toidukultuurist. Meie kokad valmistavad toitu peamiselt kohalikust toorainest ning väärtustavad tervislikku toitumist. Restoranis on 150 istekohta ja väliterrassil 45 kohta.

Lobby Bar
Lobby Bar on alati mõnus kohtumispaik, kohvi või tervistava tee joomiseks ning suupisteteks. Õhtuseks seltskondlikuks koosolemiseks kogunetakse sageli just siia suhtlema ja kokteili jooma. Lobby Baris on 55 istekohta.

Bowling & piljard
Aktiivseks tegevuseks sobib nelja reaga bowlingu saal, kus on võimalik mängida ka piljardit. Suupisted ja joogid on meeldivalt lähedal.

Three Apples Spa
Meie kolm õuna on kolm tervisliku eluviisi filosoofia suunda: noorus, tervis, ilu, mis on meie keskuse kontseptsiooni aluseks. Tõeline puhkus, lõhnademaailm, hoolega teostatud hoolitsused ja vesi. Kõik see aitab Sul puhanuna elus edasi liikuda.

Fitness-keskus – noorus
Liikumine on elu ja igavene noorus! Meie fitness-keskus on treenimiseks sobilik harrastajatele ja sportlastele. Siin on avar jõusaal, millele lisanduvad rühmatreeningud ning sobilik keskkond jooga harrastamiseks.

Veekeskus – tervis
Vesi ja saun, see on tervis. Vesi lõõgastab ja loob harmoonia. Sauna on siinmail alati peetud enese karastamise ja organismi puhastamise kohaks.

Veekeskuses on:
  • ujumisbassein (25 m)
  • atraktsioonidega basseinid, mullivannid
  • 12 erinevat sauna
  • VIP-oaas privaatse puhkealaga, kus on 4 erinevat sauna, bassein lõdvestavate veemassaaži allikatega, jaapani vann, baar ja terrass vaatega merele. VIP-oaasi sissepääs alates 18. eluaastast.
  • lastetuba

Wellness - ilu
Siin loome ilu veehoolitsustest massaažide ja tõhusate aparaadihoolitsusteni välja. Wellness-keskuses on näo-, keha-, käte- ja jalgadehoolitsused naistele, meestele ja lastele.

Kontakt:
L. Koidula 19, 29023
Narva-Jõesuu, Estonia
Tel. +372 35 67 100
E-post: sales@noorusspahotel.com

Tapahtuman verkkosivu: http://www.noorusspahotel.com

Laajenna näköVähennä näkö
Tapahtuma Tapahtumapaikka Hinta  
Noorus SPA Hotel Noorus Spa Hotel 10.00 - 100.00
Hintatiedot
Müügil Noorus SPA Hotel kinkekaardid väärtusega 10.00, 20.00 ja 100.00 €.
Kinkekaardi kehtivusaeg 6 kuud.
 
Kontakt:
L. Koidula 19, 29023
Narva-Jõesuu, Estonia
Tel. +372 35 67 100
E-post: sales@noorusspahotel.com
Tapahtumapaikka
Noorus Spa Hotel
L. Koidula 19d Narva-Jõesuu Viro
Noorus OÜ
Koidula 19d Narva-Jõesuu Harjumaa
59199801
accounting@noorusspahotel.com
Reg No: 12486835